Dzielne psy – poznaj 19 psich bohaterów

Dzielne psy to książka dla dzieci, dzięki której poznasz 19 psich bohaterów, którzy nie tylko kochali ludzi, ale również im pomagali, a nawet uratowali życie.

Dzielne psy

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wielu z nach nie wyobraża sobie życia bez swojego ukochanego czworonoga. Psy to jednak nie tylko członkowie naszych rodzin i wierni towarzysze życia. Psy to również prawdziwi bohaterowie!

Dziś mam dla Was książkę, dzięki której poznacie aż 19 psich bohaterów. Dzięki nie odkryjecie jakie to niezwykle mądre i oddane zwierzęta, które potrafią nawet narażać swoje życie żeby pomóc ludziom lub ich uratować. Każda z tych opowieści jest wyjątkowa, wzruszająca i niezwykle poruszająca.

Sura to strażaczka poszukująca ludzi. Doskonale i z wielką precyzją wyczuwa woń w powietrzu, dlatego potrafi wykryć obecność człowieka w zawalonych budynkach czy osuwiskach. Miki to pies policyjny i idealny tropiciel. Przez wiele lat mieszkał w schronisku, gdzie był największych rozrabiakom! Stale szukał jakiegoś zajęcia i nie potrafił usiedzieć w miejscu. Dzięki policjantowi, który odwiedził schronisko stał się psem policyjnym i prawdziwym specjalistą, który nie gubi tropów i ze skupieniem wykonuje swoją pracę. Smoky udowadnia, że psi bohater nie musi mieć wielkiego rozmiaru. Ten mały Yorkshire terrier to pies bojowy i terapeutyczny, który pomógł żołnierzom uratować setki ludzi. To tylko 3 z 19 niezwykłych psich historii. Polecam Wam całą książkę, w której poznasz jeszcze 16 niezwykłych piesków!

O książce – Dzielne psy

Liczba stron: 42
Wiek: 5+
Wydawnictwo: Kropka

Książkę możesz kupić tutaj: Dzielne psy

Dzielne psy – zdjęcia książki dla dzieci

Zobacz inne książki dla dzieci na moim blogu:

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Kropka. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Nocowanka w Egipcie – poznajemy Królestwo Faraonów
Dzielne psy – poznaj 19 psich bohaterów