Dinozaury i pradawny świat – 50 niesamowitych dźwięków

Do naszej kolekcji książek o dinozaurach, których mamy już całkiem sporo, dołączyła właśnie kolejna. Ta książka jest zdecydowanie inna, bo w środku znajdziecie nie tylko ciekawostki i fakty o tych prehistorycznych stworzeniach, ale również będziecie mogli jej posłuchać. W książce znajdziecie 50 dzięków, które sprawią, że czytanie jej nabiera zupełnie innego charakteru!

Bardzo lubimy książki o dinozaurach, bo trochę przenoszą nas do innego świata. Mój młodszy syn z zainteresowaniem próbuje odnaleźć przyczynę tego, ze dinozaury wyginęły. Książka Dinozaury i pradawny świat – 50 niesamowitych dźwięków podzielona jest na 10 mini rozdziałów. Każdy rozdział to jedna rozkładówka, z której dowiecie się jak zmieniał się klimat w poszczególnych okresach prehistorii. Każdy rozdział zaczyna się od przybliżenia najważniejszych faktów, ale także na każdej rozkładówce znajdziecie dinozaury, które żyły w tym okresie. Poznacie o nich kilka faktów, zobaczycie jak wyglądały, ale również możecie posłuchać jakie dźwięki mogły wydawać. To właśnie dźwięki w tej książce są dużym zaskoczeniem. Słuchając ich ma się wrażenie, że przenosimy się do krainy dinozaurów. W całej książce znajdziecie aż 50 dźwięków, po kilka na każdej stronie. Żeby ich posłuchać wystarczy nacisnąć oznaczone przyciski na stronach. Fajne jest to, że dźwięki w książce można również wyłączyć, ale także wymienić baterie.

Książkę możesz kupić tutaj.

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Zielona Sowa. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki dla przedszkolaka – 6 świetnych nowości
Dinozaury i pradawny świat – 50 niesamowitych dźwięków