Niesamowity spacer – Rzeka i Ogródek warzywny

Akademia Mądrego Dziecka to nasza ulubiona seria kartonowych książek dla dzieci. To idealna seria książek dla najmłodszych czytelników. Każda książka zaskakuje, ale również edukuje.

Tym razem razem z Akademią Mądrego Dziecka zabiorę Was na niesamowity spacer nad rzekę i do ogródka warzywnego. W środku znajdziecie krótkie opowiadania – idealne dla najmłodszych dzieci. Z każdej dowiecie się co można spotkać nad rzeką i w ogrodzie, ale także jak różna jest przyroda w obu tych miejscach. Nad rzeką można zobaczyć kaczki krzyżówki, rechoczące żaby, czy lilie wodne. Gdy wpatrzycie się w wodę możecie dostrzec kijanki, węgorze, karpie i szczupaki. W warzywnym ogrodzie rosną kapusty i sałaty, na które ochotę mają nie tylko ludzie, ale i króliki. Zobaczycie tu nie tylko rosnące warzywa, ale także motyle, pszczoły, czy dżdżownice, bez których rośliny w ogrodzie nie byłyby w stanie rosnąć.

W każdej książce znajdziecie ruchome, wysuwane i obrotowe elementy, które pokazują jak leci woda z konewki, rosną warzywa, czy płyną ryby. Oprócz ruchomych elementów na każdej stronie dzieci odkryją srebrne elementy, które błyszczą i przyciągają uwagę. Polecam Wam te książki, które uczą dzieci odkrywać świat. Możecie zabrać je ze sobą na spacerek i razem szukać ich bohaterów.

Niesamowity spacer – Rzeka

Książkę Niesamowity spacer – Rzeka możesz kupić tutaj.

Niesamowity spacer – Ogródek Warzywny

Książkę Niesamowity spacer – Ogródek Warzywny możesz kupić tutaj.

Miłego czytania!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Harperkids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Dinozaury i pradawny świat – 50 niesamowitych dźwięków
Niesamowity spacer – Rzeka i Ogródek warzywny