Jakie wózki sportowe dla dzieci wybrać?

Spacer z dzieckiem w wózku nie musi się ograniczać do powolnego pchania pojazdu przed siebie. Na rynku dostępne są wózki sportowe dla dzieci, które pozwalają na chwilę również dla rodziców i to w tym samym czasie. Nie trzeba rezygnować z ulubionego sportu ze względu na brak czasu. Można go wykonywać wspólnie ze swoją pociechą z pożytkiem dla obojga.


Wielozadaniowe wózki dla aktywnych rodziców 

Wózki sportowe dla dzieci odznaczają się lekkością i zwinnością, dzięki czemu można podczas spaceru wykonywać wszelkie czynności niezależnie od tego, czy jest to bieg, czy jazda na rolkach.

Opiekun nie musi rezygnować ze swoich pasji i dbania o zdrowie stając się rodzicem. Wręcz przeciwnie od początku może być wzorem do naśladowania dla swojego malca, spędzając z nim aktywnie czas.

Duże solidne koła, solidne wykonanie, wygodne siedzisko, a także bezpieczeństwo to tylko jedne z wielu cech, które wyróżniają te wózki. Ponadto odpowiednia amortyzacja i wielofunkcyjność sprawiają, że tego rodzaju wózku sprawdzają się w każdym terenie i to dla dzieci już od urodzenia.

W zależności od modelu można go używać jako spacerówkę lub jako wózek głęboki np. TFK Joggster Velo. Który z powodzeniem może służyć również jako przyczepka rowerowa bądź wózek bliźniaczy.


Wózki sportowe dla dzieci to gwarancja jakości i wytrzymałości

Wózki sportowe wykonane są z wytrzymałych materiałów, które zapewniają długie użytkowanie i bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Nawet jeżeli trasa spaceru jest wyjątkowo wyboista, to z tymi wózkami można ją przejść bez obaw. Modele takie jak Mono Sport lub TFK Sport zostały wręcz stworzone do uprawiania sportu.

Duże wygodne siedzisko i wysokiej jakości materiał zapewnią malcowi wygodę i komfort podczas spaceru. Wodoodporny materiał chroni wózek przed warunkami atmosferycznymi. Dużym atutem jest także możliwość regulacji siedziska, dzięki czemu można je rozłożyć podczas drzemki dziecka, aby zapewnić mu większą wygodę.


W przypadku TFK Joggster Velo dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania wózka jako przyczepki rowerowej i umieszczenia w niej więcej niż jednego dziecka. Przestronne wnętrze wykonane z miękkiego materiału zapewni wygodę podczas wycieczek rowerowych.

Lekki wózek idealny na co dzień

Ze względu na swoją lekkość i łatwość składania wózek typu sportowego doskonale nadaje się również na co dzień — nie tylko dla osób uprawiających sport.

Można nim przemierzać każdy teren, poradzi sobie z wybojami na chodnikach i drogach zasypanych śniegiem. Wózki sportowe dla dzieci ze względu na swoją lekkość i małe rozmiary bez problemu zmieszczą się w komunikacji miejskiej, a także w bagażniku.

Zwinne koła umożliwią łatwe manewrowanie również pomiędzy sklepowymi półkami. Wszystko to sprawia, że tego rodzaju wózki są nie tylko dobrym rozwiązaniem dla osób aktywnych, ale również dla wszystkich ceniących sobie komfort i wygodę. 


Bezpieczeństwo malca niezależnie od okoliczności

Wózki sportowe zostały wyposażone w niezawodny, solidny hamulec gwarantujący większe bezpieczeństwo tak samo, jak 5-punktowe szelki chroniące dziecko przed wypadnięciem nawet podczas mocniejszego hamowania.

Odblaski gwarantują dobrą widoczność nawet podczas wieczornych przygód. Dodatkową ochroną dla dzieci są budki z ochroną UV i ochroną przed deszczem zintegrowaną z wózkiem. Dzięki temu żadna pogoda nie jest ograniczeniem dla wspólnych ćwiczeń.

Lekkość i łatwość użytkowania w każdej sytuacji

Wózki sportowe dla dzieci są dobrą alternatywą dla zwykłych wózków. Ze względy na swoje gabaryty można je w łatwy sposób transportować. Ponadto nie sprawiają kłopotów podczas składania.

Wystarczy parę kliknięć i gotowe. Z tego powodu nie trzeba się obawiać nawet samotnej podróży z małym dzieckiem na rękach. Rodzic nie musi rezygnować ze swoich pasji, wręcz przeciwnie może je realizować ze swoją pociechą, zachęcając ją do aktywności już od maleńkości.

Po więcej zapraszamy na stronę: markowewozki.pl

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Leżaczek-bujaczek dla dziecka – wielofunkcyjne rozwiązanie, o którym musisz usłyszeć!
Jakie wózki sportowe dla dzieci wybrać?