Leżaczek-bujaczek dla dziecka – wielofunkcyjne rozwiązanie, o którym musisz usłyszeć!

Drzemka, karmienie, zabawa, a po chwili znów drzemka… Brzmi jak chaotyczny rytuał, z którym doskonale zaznajomiony jest każdy rodzic. Na szczęście istnieje idealne rozwiązanie, które pomoże Ci w okiełznaniu tego misz-maszu i pozwoli czerpać jak najwięcej pozytywnych chwil z każdego dnia spędzonego z Twoim bobasem!

Leżaczek-bujaczek dla dziecka to wielofunkcyjne krzesełko, które możemy dostosować do potrzeb swoich i naszego malucha – przekonajmy się, jakie zalety posiada to wyjątkowe akcesorium.

Czasem bywa tak, że obowiązków jest po prostu za dużo…

Chyba wszyscy znaleźliśmy się kiedyś w sytuacji, gdy będąc samemu w domu zdajemy sobie sprawę z tego, że natłok obowiązków zwyczajnie nas przerasta. Dodajmy do tego fakt, że nasz maluszek właśnie zakończył swoją poobiednią drzemkę i już domaga się atencji czy zabawy. 

Wraz z wyjątkowym krzesełkiem w formie leżaczka-bujaczka to żaden problem! Ten szczególny rodzaj mebelka zaprojektowany został na wiele różnych funkcji. Oto kilka przykładowych możliwości ustawienia leżaczka i jego wielozadaniowości, które ułatwią Ci codzienne życie.

Gdy nadchodzi czas karmienia…

Ustawiając krzesełko pod odpowiednim kątem zapewniamy naszemu dziecku wygodne miejsce do spałaszowania codziennego posiłku, bez ryzyka zakrztuszenia się. Ponadto, funkcja leżaczka związana z bujaniem ułatwia również strawienie posiłku, pomagając tym samym uporać się z ewentualnym problemem refluksu u dzieci.

Dzięki temu nie musisz nieustannie usadzać swojej pociechy w wysokim krzesełku do karmienia. Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek może i dla niej i dla ciebie okazać się o niebo wygodniejszym rozwiązaniem!

Kontakt z dzieckiem to podstawa

Często bywa, że gdy maluch niespodziewanie wybudzi się ze snu, rzucasz natychmiast wykonywaną aktualnie czynność i biegniesz mu na powitanie. Jest to całkiem zrozumiałe, nikt nie chce przecież pozostawiać uroczego bobasa samemu sobie! Ale co, jeśli możemy to wszystko ze sobą pogodzić?

Leżaczek-bujaczek umożliwia utrzymanie stałego kontaktu z dzieckiem, przy jednoczesnym spełnianiu innych obowiązków. Leżaczek możesz ustawić w dowolnym miejscu i wygodnej (dla ciebie i malucha) pozycji. Nic nie stoi więc na przeszkodzie wspólnej pogawędce czy choćby utrzymaniu kontaktu wzrokowego, gdy jednocześnie musisz pozmywać naczynia!

A gdy znów nadejdzie sen?

Wszyscy wiemy, jak często małe dzieci ucinają sobie drzemki. Nie ma na tę okazję wygodniejszego rozwiązania, niż ten szczególny rodzaj krzesełka, który w mgnieniu oka zamienić możemy w kołyskę. Kąt jego położenia wystarczy zmienić na poziomy, tak, aby dziecku łatwiej było zasnąć, a delikatne bujanie przyspieszy i złagodzi proces zapadania w sen.

Już tak wiele korzyści, a to jeszcze nie wszystko!

Oprócz wielu zadań, którym jest w stanie sprostać ten jeden, tylko z pozoru zwyczajny dziecięcy mebelek, możemy również zauważyć ogrom długofalowych zalet, jakie niesie ze sobą korzystanie z leżaczka-bujaczka. 

Nad kołyską/siedziskiem zamontowany jest specjalny łuk z możliwością zamontowania dekoracyjnych zabawek, które nasza pociecha cały czas może mieć w zasięgu wzroku i dotyku. Nie tylko zapewnia to niemal nieustanną rozrywkę dla dziecka ale także, co najważniejsze, rozwój zmysłowy i motoryczny.

  • rozwój zmysłowy – światełka i barwy zabawek, z którymi dziecko ma kontakt przebywając w leżaczku, umożliwiają stopniowy rozwój sensualny i kształtowanie się zmysłów poprzez zabawę
  • rozwój motoryczny – naturalna dziecięca ciekawość będzie chciała sięgać w stronę zabawek i chwytać je rączkami, naturalnie w ten sposób rozwijając zdolności ruchowe.

Ponadto, kołysanie i delikatne wibracje leżaczka-bujaczka wprawiają malucha w nastrój znajomy mu z czasów przebywania w łonie matki, co dodatkowo wprawiać go będzie w stan spokoju i zapewniać poczucie bezpieczeństwa.

Leżaczek-bujaczek to wielofunkcyjne krzesełko, które potrafi rozwiązać naprawdę wiele trudnych sytuacji w życiu każdego rodzica. Nie zastanawiaj się więc długo i sprawdź, czy pomoże on także Tobie!

Źródło: https://www.tinylove.com/pl_pl/

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Klocki Plus-Plus – Naucz się budować pojazdy
Leżaczek-bujaczek dla dziecka – wielofunkcyjne rozwiązanie, o którym musisz usłyszeć!