Klocki magnetyczne Magformers – Lodziarnia

Lubicie klocki magnetyczne? My bardzo! Pokazywaliśmy już ich różne wersje na blogu. Dziś czas na klocki magnetyczne Magformers, które podejrzewam, że wiele z Was doskonale je zna. Do nas trafił zestaw Lodziarnia.

Klocki magnetyczne Magformers – Lodziarnia

Magformers to klocki magnetyczne dla małego i dużego dziecka. Mają w sobie silne magnesy neodymowe. Wystarczy zbliżyć do siebie dwa klocki żeby razem się połączyły. Magnesy na klockach są różnych miejscach, więc można tworzyć z nich przeróżne konstrukcje zarówno małe budowle czy duże przestrzenne budynki.

Ja wybrałam zestaw, dzięki któremu stworzyliśmy Lodziarnię. Oprócz magnetycznych klocków w zestawie znaleźliśmy stoliczek, fotel i dziewczynkę. Razem z innymi zestawami z serii Town Set z klocków Magformers można zbudować całe miasto. Do wyboru jest bank, autobus, supermarket czy droga.

Dla mnie dużą zaletą tych klocków magnetycznych jest to, że nie ma w nich małych elementów np. magnetycznych kulek, które pojawiają się w często w klockach magnetycznych, a które nie są dobre i bezpieczne do zabawy dla małych dzieci. Tutaj macie duże elementy i magnesy “ukryte” są w dużych klockach, dlatego to fajny zestaw nawet dla najmłodszych dzieci. Klocki łatwo się łączą i rozłączają. Budynek buduje się tworząc płaską konstrukcję, którą następnie się podnosi. To zdecydowanie nie ostatni nasz zestaw klocków Magformers, bo jak to bywa z takimi zabawkami czym więcej tym lepiej. Z dużej ilości klocków można tworzyć fajne duże budowle!

Zestaw klocków magnetycznych Magformers Lodziarnia możesz kupić tutaj

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Dante. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Z czym podawać strogonow?
Klocki magnetyczne Magformers – Lodziarnia