Klocki Plus-Plus – Naucz się budować pojazdy

Długie wieczory i krótsze dni zachęcają dzieci do zabawy w domu. Moje dzieci po wakacyjnych miesiącach wyciągają zapomniane zabawki z szafek o których przez lato zapomnieli. Jak co roku sięgają głównie po klocki, gry i autka. Są to zdecydowanie ich zabawkowi faworyci. Oprócz zabawkowych pewniaków pojawiły się również u nas nowe zabawki. Dziś mam dla Was jedną z nich: Klocki Plus-Plus – Naucz się budować pojazdy!

Klocki Plus-Plus pojazdy

Klocków nigdy za wiele. To powiedzenie sprawdza się u nas doskonale. Obaj moi synowie bardzo lubili i lubią zabawę klockami. Mamy ich w domu naprawdę sporo. Od tych popularnych, po mniej znane serie. Klocki to zawsze fajny pomysł na zabawę, bo bawić można się nimi na różne sposoby. Można układać je zgodnie z instrukcją, ale też wykorzystać swoją wyobraźnię i tworzyć własne konstrukcje. Jeśli Wasze dzieci też lubią klocki to mam dla Was nasze klockowe odkrycie, które może być idealnym pomysłem na prezent dla dziecka – a prezentowych okazji zbliża się przed nami wiele.

Zbuduj pojazdy z klocków Plus-Plus!

Pokazywałam Wam ostatnio klocki Plus-Plus, które Filip układał według numerów i stworzył z nich kosmiczne obrazki. Dzisiejszy wpis również będzie poświęcony tym małym niepozornym klockom, ale pokażę Wam, że to nie tylko klocki, z których można tworzyć obrazy, ale również klocki konstrukcyjne, z którymi stworzycie przestrzenne budowle, a nawet pojazdy. Ja wybrałam właśnie dla moich synów zestaw z 4 pojazdami.

Klocki Plus Plus Mini mają kształt plusów, łatwo się łączą i rozłączają. To duńska marka klocków, która została stworzona po to by bawić, ale też rozbudzać w dzieciach wyobraźnię i kreatywność. Są bezpieczne dla dzieci – musicie tylko uważać na ich wielkość, są malutkie, więc jeśli macie w domu ciekawskiego malucha to warto uważać na jego pomysły. Nie zawierają szkodliwych ftalanów oraz PVC. Są wytrzymałe – nie łamią się, nie odkształcają się.

4 pojazdy z małych klocków!

Z klocków w naszym zestawie chłopcy mogli zbudować aż 4 całkiem sporej wielkości pojazdy. W zestawie znajdują się kolorowe klocki i instrukcje, które pokazują jak zbudować je krok po kroku. W zestawie znajdziecie aż 800 elementów – 8 dużych kół GO, 10 kółek odwracalnych, 4 płytki konstrukcyjne (podwozia). Klocki przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia i do zabawy zgodnie z instrukcją faktycznie polecam je od takiego wieku. Dla młodszych dzieci ułożenie ich według instrukcji może być trudne, ale za to mogą je wykorzystać do kreatywnej zabawy tak jak mój 4-latek i tworzyć z nich swoje własne pojazdy. A właśnie taka zabawa najbardziej rozwija kreatywność, zdolności manualne i uczy cierpliwości. Instrukcje są czytelne, ale ułożenie ich zgodnie z nimi wymaga skupienia, bo układamy tu dużo małych klocków. To na pewno nie ostatni nasz zestaw Plus Plusów, bo moi chłopcy bardzo je polubili!

Klocki Plus Plus Naucz się budować pojazdy możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Dante

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Lato się kończy i nie masz odpowiednich butów? Kup cieplejsze obuwie!
Klocki Plus-Plus – Naucz się budować pojazdy