Nawiedzony zamek – Gra planszowa dla dzieci, która oswaja ze strachem!

Nawiedzony zamek to gra planszowa dla dzieci z trójwymiarową planszą w kształcie zamku. To gra, która pomaga dzieciom pokonać strach!

Nawiedzony zamek – Gra planszowa

Gry planszowe to dobry sposób na rodzinne spędzanie czasu. Gry planszowe uczą i rozwijają. Są również chwilą na zabawę z rodzicami, które dzieci tak bardzo lubią. Gry bawią, uczą i wspierają rozwój dziecka w każdym wieku. Uczą współpracy, integrują, pomagają zrozumieć własne emocje. Gry uczą logicznego myślenia i pokazują czym są zasady. To również dobry trening cierpliwości, który uczy i pokazuje, że ważne są reguły i zasady gry.

Mój starszy syn nie lubi typowych gier planszowych, w których zabawa polega tylko na pokonaniu planszy od startu do mety. Takie gry zwyczajnie go nudzą. Lubimy jednak rodzinne rozrywki, więc staram się znajdywać takie gry planszowe, które zainteresują mojego syna. Naszą ostatnią nowością jest gra planszowa pełna wyobraźni – nawiedzony zamek. Poznajcie grę z wyjątkową planszą w kształcie zamku!

Gra planszowa z trójwymiarową planszą!

W tej grze cała akcja naprawdę toczy się na prawdziwym zamku, bo plansza do gry to trójwymiarowy zamek. Cała zabawa rozpoczyna się od złożenia zamku. Zamek to duża kolorowa budowla, która już na pierwszy rzut oka zachęca do zabawy. Bohaterami gry są 4 niegrzeczne potworki, które weszły do nawiedzonego zamku. Celem gry jest pokonanie całej planszy jednym z wybranych potworków i opuszczenie zamku. Żeby tego dokonać najpierw trzeba zejść na parter i przejść przez ogród aż do wyjścia. Wygrywa ten, kto dokona tego jako pierwszy. Na planszy czekają na Was po drodze różne utrudnienia i zadania. Uważajcie na tocząca się czaszkę, która potrafi unieruchomić gracza i latającego nietoperza. Jest też wiszący pająk, który swoimi ruchami potrafi przesuwać pionki.

Graj w nawiedzonym zamku!

Nawiedzony zamek to ciekawa gra planszowa, której plansza i elementy mają bardzo niebanalną formę. Trójwymiarowy zamek zachęca do gry i wzbudza ciekawość dziecka już przed samą rozrywką. Ruchome elementy, czaszka, którą gracze zrzucają z różnych miejsc to dodatkowe atrakcje, które sprawiają, że rozgrywka jest ciekawa i nigdy nie wiadomo jak się potoczy. Reguły i zasady gry są proste, ale nie nudne. Stworzona jest z myślą o dzieciach powyżej 5 roku życia. Bardzo fajna gra na rodzinne rozgrywki!

Grę możecie kupić na Allegro.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer marzec 2021 – do druku za darmo
Nawiedzony zamek – Gra planszowa dla dzieci, która oswaja ze strachem!