Wiosenne kwiatki z pomponów – wiosenne prace dla dzieci

Wiosenne kwiatki z pomponów to pomysł na wiosenne prace dla dzieci. Sprawdź jak zrobić wiosenne kwiatki z pomponów i odkryj pomysł na wiosenne prace dla dzieci!

Wiosenne kwiatki z pomponów

Dziś mam dla Was pomysł na pierwsze wiosenne prace dla dzieci. Tym razem mam dla Was wiosenne kwiatki z pomponów. Z małych kolorowych pomponów można stworzyć różne ozdoby. Moje dzieci bardzo lubią bawić się nimi na różne sposoby. Kupicie je w wielu sklepach. Są dostępne w Pepco, Kik, czy Action. Można z nich stworzyć różne fajne rzeczy. Dziś pokażę Wam jak można z nich prosto zrobić wiosenne kwiatki z pomponów!

Wiosenne prace dla dzieci

Za oknami pogoda nie do końca przypomina tą wiosenną. Słońce oświetla śnieg, a ja mam ogromną ochotę na kolorowy ogród i cieplejsze dni, aby przywołać wiosenną pogodę zapraszam Was dziś do zabawy z pomponami. Zimna pogoda sprawia, że w ogrodzie kwitnie niewiele kwiatków. Stworzymy je dzisiaj sami z pomocą kolorowych pomponów, kleju i drucików.

Co będzie potrzebne do kwiatków z pomponów?

  • kolorowe pompony,
  • zielone druciki plastyczne,
  • klej (ja użyłam kleju na gorąco),
  • nożyczki.

Jak zrobić kwiatki z pomponów?

Do stworzenia kwiatka przygotuj 6 pomponów – 1 żółty, który wykorzystasz jako środek i 5 kolorowych. Potrzebny będzie również zielony drucik. Do żółtego pomponika przyklej wokół kolorowe pompony. Utnij nożyczkami 2 kawałki zielonego drucika: jeden dłuższy, drugi krótszy. Dłuższy będzie łodygą, krótszy zawiń wokół zielonego drucika, tak aby wyglądał jak listki. Drucik przyklej do kwiatka. I gotowe! Wiosenny kwiatek z pomponów jest już gotowy!

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Sprawdź również inne pomysły na wiosenne zabawy na moim blogu:

  • Wiosenne kwiatki malowane butelką – zobacz
  • Wiosenne pszczółki wycinanki – zobacz
  • Wiosenne kwiatki z papieru – zobacz
  • 98 wiosennych kart pracy – pobierz

Miłej zabawy! ♥

Wiosenne kwiatki z pomponów
Wiosenne kwiatki z pomponów

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Wiosenne kwiatki z pomponów

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książkożercy – nowości w serii książek do nauki czytania dla dzieci
Wiosenne kwiatki z pomponów – wiosenne prace dla dzieci