Plakat z napisem Cool kids never sleep – do druku

Darmowy plakat z angielskim napisem Plakat Cool kids never sleep w wersji do druku. Pobierz za darmo i wydrukuj plakat do pokoju dziecięcego.

Plakat z napisem Cool kids never sleep

Motyw plakatu, który tym razem trafił na mojego bloga jest mi ostatni bardzo bliski. Mój syn ostatnio jest bardzo cool! To taka mała torpeda, która mogłaby chyba nie spać cały dzień. Śmiejemy się, że biegając doładowuje sobie energię. Gdy zaśnie to ładnie śpi, ale z zaśnięciem ma nie lada problem, bo zawsze jest coś ciekawszego do zrobienia! Wiecie, że mój starszy syn, kiedyś powiedział mi, że śpią tylko nieszczęśliwe dzieci, a on chce być szczęśliwy. Nie wiem skąd czasami czerpie energię, bo tej w przeciwieństwie do mnie zdecydowanie mu nie brakuje, ale sen to dla niego konieczność. Zawsze od snu ma tysiące ciekawszych rzeczy do roboty.

Kolejny darmowy plakat, który możecie pobrać na moim blogu to plakat z angielskim napisem, który można powiesić w pokoju maluszka i starszego dziecka. Plakat możesz jak zwykle pobrać za darmo z mojego bloga i wydrukować.

Podoba Wam się plakat z napisem Cool kids never sleep? Trafiły Wam się śpiochy czy małe samoładujące się torpedy?

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty dla dzieci, które możesz pobrać na blogu.

Plakat Cool kids never sleep
Darmowy plakat z napisem Cool kids never sleep

Plakat Cool kids never sleep – do druku

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤Jak drukować plakaty?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Zerknij również jak można przywiesić plakaty bez wiercenia.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w formacie .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
8 pomysłów na girlandy w pokoju dziecka
Plakat z napisem Cool kids never sleep – do druku