Plakat Cool kids never sleep

Plakat Cool kids never sleep

Plakat z kultowym napisem Plakat Cool kids never sleep idealny nie tylko do pokoju dziecięcego!

Motyw plakatu, który tym razem trafił na mojego bloga jest mi ostatni bardzo bliski. Mój syn ostatnio jest bardzo cool! To taka mała torpeda, która mogłaby chyba nie spać cały dzień. Śmiejemy się, że biegając doładowuje sobie energię. Gdy zaśnie to ładnie śpi, ale z zaśnięciem ma nie lada problem, bo zawsze jest coś ciekawszego do zrobienia!Kolejny darmowy plakat, który możecie pobrać na moim blogu to tak na prawdę plakat, który można powiesić w pokoju maluszka i starszego dziecka. Plakat mozesz jak zwykle pobrać za darmo z mojego bloga i wydrukować.

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach? Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na moim blogu! 🙂

Plakat Cool kids never sleep

Plakat Cool kids never sleep

Plakat Cool kids never sleep

Czarno-biały

Zasady korzystanie z darmowych plakatów są takie jak zawsze: Z moich darmowych grafik możesz korzystać tylko dla własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych, albo modyfikować. Przekaż link do mojego bloga jeśli chcesz się z nimi podzielić z bliskimi. Plakaty najlepiej drukować w rozmiarze A4!

Sprawdź również inne darmowe plakaty, które pojawiły się u mnie na blogu!

Cieszę się, że do mnie zaglądasz! Jeśli spodobały Ci się moje plakaty zostaw komentarz lub daj im lajka, dzięki temu trafi do większej liczby osób, a mi sprawisz dużo radości! Będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujesz się zostać ze mną na dłużej!

Aby żaden wpis Cię nie ominął możesz dołączyć do mnie na Faceebooku lub obserwować na Instagramie. Poczuj się jak u siebie i odkrywaj ze mną jak fajnie być mamą!

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz