Darmowe plakaty do kuchni

Darmowe plakaty do kuchni

Dla fanów kawy (i nie tylko) 3 darmowe czarno-białe plakaty do kuchni do pobrania!

Za oknami zrobiło już się jesiennie. Liście powoli opadają na ziemie. Jest coraz chłodniej, czasami wieje jesienny wiatr. Coraz więcej czasu z synem spędzamy w domu zamiast w ogrodzie. Coraz częściej udaje mi się wypić filiżankę jeszcze ciepłej kawy. Ta jesienna aura nastraja mnie kreatywnie. W końcu mam trochę więcej czasu żeby usiąść przy komputerze lub porobić domowe zaległości.

Plakaty do kuchni

Plakaty do kuchni z motywem kawowym

Udało mi się zrobić dla Was coś nowego! Są to plakaty, ale tym razem nie dla dzieci. Do ich stworzenia zainspirowałyście mnie Wy. Jakiś czas temu na mojego Instagrama wstawiłam zdjęcie mojej kuchni z nową półką, która pojawiła się u nas nad zlewem. Ta półka stała się dla mnie idealnym miejscem na postawienie kuchennego plakatu. Plakatu, którego jeszcze nie miałam, ale do którego stworzenia mnie zachęciliście.I tak przy długim jesiennym wieczorze wraz z filiżanką dobrej kawy powstała nowa seria plakatów kuchennych z motywem kawowym, i nie tylko. Plakaty powstały w bardzo lubianych przez Was kolorach czarno-białych. Mam nadzieję, że Wam się spodobają. Dajcie koniecznie znać myślicie o moich plakatach do kuchni, a może chcecie więcej plakatów nie dla dzieci?

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach? Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na moim blogu! 🙂

Darmowe plakaty do kuchni

Darmowe plakaty do kuchni

Darmowe plakaty do kuchni

nie tylko dla kawoszy!Zasady korzystanie z darmowych plakatów są takie jak zawsze: Z moich darmowych grafik możesz korzystać tylko dla własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych, albo modyfikować. Przekaż link do mojego bloga jeśli chcesz się z nimi podzielić z bliskimi. Plakaty najlepiej drukować w rozmiarze A4!

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

5 komentarzy

 1. Paolcia07 pisze:

  Witam. A jest możliwość stworzenia napisów z herbatą? 🙂

 2. A. pisze:

  właśnie trafiłam na Twoją stronę. jest cudowna! nie mogę się zdecydować, chciałabym wszystkie grafiki i plakaty! tylko ścian za mało 😛 dziękuje za to co robisz, piękne rzeczy! :)))

 3. Vika pisze:

  Cudowne plakaty…gdyby tylko Mąż zgodził się abym je wszystkie powiesiła:) Mam pytanie w jaki sposób wieszacie te plakaty tak aby nie był do tego potrzebny młotek lub wiertarka? Chciałabym to zrobić bez konieczności proszenia mojego Małża o pomoc;) Aha i te ramki? To jakieś antyramy?
  Pozdrawiam

  • Klaudia pisze:

   Możesz za pomocą małego gwoździa, który na pewno dasz radę sama wbić, albo np. przy pomocy taśmy montażowej lub haczyków, które przyklejasz na kawałki dwustronnej taśmy i możesz, dzięki temu często zmieniać miejsce plakatów.

Dodaj komentarz