Świąteczny czarno biały plakat z reniferem

DIY: Świąteczny czarno biały plakat z reniferem

Świąteczny czarno biały plakat z reniferem w stylu scandi. Idealny do pokoju dziecięcego i nie tylko. Pobierz i drukuj za darmo!

Po kolorowych świątecznych plakatach, które kilka dni temu pojawiły się na moim blogu czas na czarno białe plakaty w stylu skandynawskim. Bardzo polubiłam ostatnio czarno białe plakaty. Pasują praktycznie dla każdego wnętrza, są proste, ale równocześnie mają w sobie to coś!Świąteczny czarno biały plakat z reniferem

Koncepcja plakatu była prosta: ma być świątecznie, dziecięco i czarno biało. Na plakacie pojawił się świątecznych renifer, który robi aaa… kuku! Mój świąteczny plakat z reniferem zawisł już w pokoju mojego syna, który tak jak renifer uwielbia zabawę w pojawianie się i znikanie. Plakat możecie pobrać również z bardziej świątecznym napisem. Jakim? Sprawdźcie poniżej!

Czekam na Wasze komentarze. Lubicie takie plakaty?

Nie zapomnij o Mikołaju

A czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Pamiętaj, że przygotowałam 2 wersje listów, które możesz pobrać na blogu. List do Mikołaja z możliwością narysowania prezentu znajdziesz tu, a klasyczną wersję listu dla chłopca i dziewczynki tu. A wiesz, że i Mikołaj pisze listy może napisać taki również do Twojego dziecka – zerknij tu.

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach? Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na moim blogu! 🙂

Świąteczny czarno biały plakat z reniferem

Świąteczny plakat z reniferem

Wybierz swój napis i pobierz darmowy plakat!


Zasady korzystanie z darmowych plakatów są takie jak zawsze: Z moich darmowych grafik możesz korzystać tylko dla własnego użytku. Nie możecie ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych, albo modyfikować. Przekaż link do mojego bloga jeśli chcesz się z nimi podzielić z bliskimi. Plakaty najlepiej drukować w rozmiarze A4!

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

7 komentarzy

  1. Wanda pisze:

    Super! Ja drukuje do salonu – ten z napisem ho ho ho będzie mi pasował idealnie. I wcale nie musi być do pokoju dziecięcego. Dzięki za super darmowe plakaty świąteczne!

  2. Marta pisze:

    Trafiłam tu przez przypadek i jestem w WIELKIM SZOKU! że ktoś się dzieli takimi cudami całkiem za darmo! Dziękuję i drukuję do pokoju mojego synka – w stylu skandynawskim 🙂

  3. Agnieszka pisze:

    Witam serdecznie, ja też dzisiaj skorzystałam, dzięki wielkie, pozdrawiam

Dodaj komentarz