Plakaty i laurka dla mamy – do wydrukowania

Dzień matki już za kilka dni. Z tej okazji mam dla Was 2 pomysły na prezent dla mamy. Jeden w formie plakatu do wydrukowania, a drugi w formie laurki, którą można przygotować dla kochanej mamy!

Od tamtego roku Dzień Matki lubię jeszcze bardziej. Po raz drugi będę go obchodzić z moimi synami. Choć przyznam się Wam szczerze, że dla mnie Dzień Matki trwa cały rok to lubię ten wyjątkowy jedyny taki dzień w roku.

Dla mnie Dzień Matki to każdy przytulas, uśmiech i kocham Cię mamo. To każdy rysunek, buziaczek i uśmiech od synów. To każda chwila, którą możemy spędzić razem. Tak po prostu.Jestem mamą

Bycie mamą to wyjątkowa rola jaka mnie spotkała. Wyjątkowa i wspaniała, ale też niezwykle wymagająca i trudna. Macierzyństwo często niesie ze sobą tyle samo radości co trudności. Ale każda ta gorsza chwila pozwala jeszcze bardziej doceniać te dobre i lepsze.

Kiedyś słyszałam, że nie warto. Czasu na wszystko będzie mniej, licznik na koncie będzie spadał, a problemów będzie przybywać. Kiedyś słyszałam, że wraz z narodzinami dziecka rodzi się nieustanny strach. O to co będzie, jak będzie i czy dam radę.

I mimo, że czasami mam już wszystkiego dość. Poziom zmęczenia i niewyspania sięga zenitu. I mimo, że nauczyłam się ciągłego kombinowania jak połączyć dom, dzieci i pracę. A raczej nauczyłam się odpuszczać, bo zrozumiałam, ze czasami nie da się tego wszystkiego sensownie pogodzić.

Wiem jedno. Warto. Dla tych wspólnych chwil. Dla tych momentów radości. Dla tych kojących ramion mamy, które jako jedyne potrafią sprawić, że zamiast płaczu pojawia się uśmiech. Warto być mamą tak po prostu.

Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania

Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania

Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania

Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania

Plakaty dla mamy

A dla wszystkich wyjątkowych mam mam coś specjalnego! W tym roku przygotowałam dla Was 2 niezwykłe plakaty dla mamy. Możecie je wydrukować i wręczyć ukochanym mamom z okazji Dnia Matki. Mam nadzieję, że i w tym roku wywołają uśmiech u niejednej mamy. Jeden stworzony dla super mamy, a drugi dla najlepszej mamy. To który wybierasz?

Plakat dla mamy – Najlepsza mama

Plakat dla mamy - Najlepsza mama

Pobierz plakat
Pobieram do użytku prywatnego

Plakat dla mamy – Super mama

Plakat dla mamy - Super mama

Pobierz plakat
Pobieram do użytku prywatnego

Laurka dla mamy

W tym roku plakaty to nie wszystko. Wiecie, że uwielbiam kreatywne zabawy, dlatego zrobiłam również plakat, który dzieci mogą przygotować specjalnie dla swoich ukochanych mam. Wystarczy pomoc taty lub babci, a można wykonać wyjątkowy plakat, który można ozdobić kolorowymi sercami.

Aby przygotować laurkę należy wydrukować dostępny poniżej plakat. Z kolorowego papieru wycinamy 22 serduszka. Naklejamy je w miejsce szarych serc. Można wykorzystać papiery w różnych kolorach i stworzyć wyjątkowa i niepowtarzalną laurkę dla mamy, bo o to w tym wszystkich chodzi, żeby dać coś od siebie.

Laurka dla mamy

Laurka dla mamy

Laurka dla mamy – Najlepsza mama

Laurka dla mamy - Najlepsza mama

Pobierz plakat
Pobieram do użytku prywatnego

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

1. Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!
[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocian.pl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plakaty dla mamy - darmowe do wydrukowania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Previous
Ospa u niemowlaka i czterolatka – pierwsze objawy i leczenie, czyli jak to było u nas
Plakaty i laurka dla mamy – do wydrukowania