Plakaty i laurka dla mamy – do wydrukowania

Dzień matki już za kilka dni. Z tej okazji mam dla Was 2 pomysły na prezent dla mamy. Jeden w formie plakatu do wydrukowania, a drugi w formie laurki, którą można przygotować dla kochanej mamy!

Plakaty i laurka dla mamy

Od tamtego roku Dzień Matki lubię jeszcze bardziej. Po raz drugi będę go obchodzić z moimi synami. Choć przyznam się Wam szczerze, że dla mnie Dzień Matki trwa cały rok to lubię ten wyjątkowy jedyny taki dzień w roku.

Dla mnie Dzień Matki to każdy przytulas, uśmiech i kocham Cię mamo. To każdy rysunek, buziaczek i uśmiech od synów. To każda chwila, którą możemy spędzić razem. Tak po prostu.

Jestem mamą

Bycie mamą to wyjątkowa rola jaka mnie spotkała. Wyjątkowa i wspaniała, ale też niezwykle wymagająca i trudna. Macierzyństwo często niesie ze sobą tyle samo radości co trudności. Ale każda ta gorsza chwila pozwala jeszcze bardziej doceniać te dobre i lepsze.

Kiedyś słyszałam, że nie warto. Czasu na wszystko będzie mniej, licznik na koncie będzie spadał, a problemów będzie przybywać. Kiedyś słyszałam, że wraz z narodzinami dziecka rodzi się nieustanny strach. O to co będzie, jak będzie i czy dam radę.

I mimo, że czasami mam już wszystkiego dość. Poziom zmęczenia i niewyspania sięga zenitu. I mimo, że nauczyłam się ciągłego kombinowania jak połączyć dom, dzieci i pracę. A raczej nauczyłam się odpuszczać, bo zrozumiałam, ze czasami nie da się tego wszystkiego sensownie pogodzić.

Wiem jedno. Warto. Dla tych wspólnych chwil. Dla tych momentów radości. Dla tych kojących ramion mamy, które jako jedyne potrafią sprawić, że zamiast płaczu pojawia się uśmiech. Warto być mamą tak po prostu.

Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania
Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania
Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania
Plakaty i laurka dla mamy - do wydrukowania

Plakaty dla mamy – 2 darmowe plakaty i laurka

A dla wszystkich wyjątkowych mam mam coś specjalnego! W tym roku przygotowałam dla Was 2 niezwykłe plakaty dla mamy. Możecie je wydrukować i wręczyć ukochanym mamom z okazji Dnia Matki. Mam nadzieję, że i w tym roku wywołają uśmiech u niejednej mamy. Jeden stworzony dla super mamy, a drugi dla najlepszej mamy. To który wybierasz? Zerknij również na plakaty dla mamy, które przygotowałam rok wcześniej.

1. Plakat dla mamy – Najlepsza mama

Plakat dla mamy - Najlepsza mama

Podobają Ci się moje kreatywne wpisy? Dołączysz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobierz plakat dla mamy:

Pobieram do użytku prywatnego

2. Plakat dla mamy – Super mama

Plakat dla mamy - Super mama

Pobierz plakat dla mamy:

Pobieram do użytku prywatnego

3. Laurka dla mamy

W tym roku plakaty to nie wszystko. Wiecie, że uwielbiam kreatywne zabawy, dlatego zrobiłam również plakat, który dzieci mogą przygotować specjalnie dla swoich ukochanych mam. Wystarczy pomoc taty lub babci, a można wykonać wyjątkowy plakat, który można ozdobić kolorowymi sercami.

Aby przygotować laurkę należy wydrukować dostępny poniżej plakat. Z kolorowego papieru wycinamy 22 serduszka. Naklejamy je w miejsce szarych serc. Można wykorzystać papiery w różnych kolorach i stworzyć wyjątkowa i niepowtarzalną laurkę dla mamy, bo o to w tym wszystkich chodzi, żeby dać coś od siebie.

Laurka dla mamy
Laurka dla mamy
Laurka dla mamy - Najlepsza mama

Pobierz laurkę dla mamy:

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje kreatywne wpisy? Dołączysz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plakaty dla mamy - darmowe do wydrukowania

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Ospa u niemowlaka i czterolatka – pierwsze objawy i leczenie, czyli jak to było u nas
Plakaty i laurka dla mamy – do wydrukowania