Plakaty dla dzieci w stylu skandynawskim

Plakaty dla dzieci w stylu skandynawskim do druku. Pobierz darmowe plakaty dla chłopca i dziewczynki z kolorowymi trójkątami i napisami!

Plakat dla dzieci w skandynawskim stylu

Plakaty dla dzieci to powoli mój znak rozpoznawczy. I bardzo się z tego cieszę. Ten blog to miejsce, w którym mogę się kreatywnie wyszaleć. Robić to co mi w duszy gra. Bez wytycznych, wskazówek i nie muszę przy tym “płakać, że projektuje”. Praca grafika nie zawsze jest łatwa. Czasami wizje Klienta są odrębne od wizji grafika. Ja lubię robić rzeczy do których mam całkowite przekonanie. Tak właśnie jest z plakatami. Dzięki nim mogę kreatywnie się spełniać.

Bardzo się cieszę oglądając Wasze zdjęcia na Instagramie z aranżacjami pokoi Waszych dzieci. A na zdjęciach moje plakaty. Sprawia mi to ogromną radość. Cieszę się, że plakaty Wam się podobają. Udostępniajcie tych zdjęć jeszcze więcej i podzielcie się z nimi.

Plakat dla chłopca? A może plakat dla dziewczynki?

Dziś mam dla Was 2 kolejne plakaty dla dzieci. Tym razem są to plakaty dla dziewczy w stylu skandynawskim, na których nie zabrakło stylowych napisów i trójkątów. Dla chłopaka i dziewczynki w lekko skandynawskim stylu ozdobione kolorowymi trójkątami. Jakoś ostatnio brakuje mi kolorów w dziecięcych pokojach. Kolorowe plakaty ładnie ożywiają dziecięce pokoje. Ostatnio w mojej głowie pełno różnych pomysłów. Bedą kolorowe dodatki handmade do dziecięcych pokoi, będę odmieniać swój stolik LÄTT, na pewno pojawią się też nowe plakaty. I to nie tylko dla dzieci.

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty dla dzieci, które możesz pobrać na blogu.

Plakat dla dzieci - Very sweet girl & boy
Plakat dla chłopca w skandynawskim stylu

Plakaty dla dzieci w stylu skandynawskim – do druku
Jak drukować plakaty?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Zerknij również jak można przywiesić plakaty bez wiercenia.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w formacie .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
10 dodatków do pokoju dziecięcego z Aliexpress
Plakaty dla dzieci w stylu skandynawskim