Plakaty do domu do druku

Plakaty do domu do druku, czyli nowa seria plakatów do salonu, sypialni, czy przedpokoju. Sprawdź nowe plakaty do domu, które dla Ciebie przygotowałam!

Każdy z nas marzy o domu. O ciepłym miejscu do, którego może wracać. O miejscu, w którym w spokoju można odpocząć i naładować baterie na następny tydzień.

Marzenia o domu zmieniają się z biegiem lat. Wcześniej kojarzył mi się z cisza i spokojem. Od czasu, gdy nasza rodzina się powiększyła dom kojarzy mi się z dzieckiem, jego śmiechem, lataniem w kółko i tym gwarem, który generuje. Przyłapuję się na tym, że czasami, gdy syna zabiera do siebie babcia brakuje mi tego. Jest za cicho, za spokojnie, za bardzo posprzątane. Bo dom tworzą tak na prawdę emocje i uczucia, a ściany to tylko ściany. Dla jednych lepsze są kolorowe, dla innych szare. Jedni uwielbiają setki bibelotów, inni stawiają na minimalizm. Dom jaki by nie był ma być idealny dla nas.Dziś przygotowałam dla Was serię domowych plakatów, które będą fajnym dodatkiem do salonu, sypialni, czy przedpokoju. Są to minimalistyczne plakaty do domu. Czarno-biała kolorystyka sprawia, że będą pasować zarówno do kolorowych i bardziej stonowanych wnętrz. Przygotowałam dla Was 6 różnych wzorów. Koniecznie napiszcie co o nich sądzicie. Ja mam swojego faworyta. A Ty, który plakat do domu wybierzesz?

Jeśli chcecie wiedzieć wcześniej co pojawi się u mnie to zapraszam Was serdecznie na mojego Instagrama. Tam często wcześniej niż na blogu dziele się moimi pomysłami i pojawia się wiele zapowiedzi tego co będzie wkrótce na blogu. Będzie mi miło jeśli mnie zaobserwujecie! A jeśli dodajesz zdjęcia z moimi plakatami oznacz je hashtagiem #lecibocianpl – dzięki temu mogę je odnaleźć i skomentować. A tak poza tym jest mi bardzo miło, gdy widzę swoje plakaty w pokojach Waszych dzieci lub karty na zdjęciach ♥

Plakaty do domu do druku

Plakaty do domu – do druku

» Pobierz i wydrukuj «

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakat z Alfabetem
6 plakatów dla dzieci
Plakat z misiem

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Karty do zdjęć Już to robię – do druku
Plakaty do domu do druku