Świąteczne plakaty czarno-białe – 6 wzorów do druku

Świąteczne plakaty do druku! Pobierz i wydrukuj 6 czarno-białych plakatów ze świątecznymi motywami i napisami.

Świąteczne plakaty czarno-białe – 6 wzorów do druku

Sezon świątecznych przygotowań na blogu trwa w najlepsze. Był już list do Świętego Mikołaja (mam nadzieję, że już wysłaliście), był DIY na świąteczne skrzaty, które skradły moje i Wasze serca. Wczoraj pojawił się adwentowy kalendarz do druku. A ja wciąż dostaję pytania, a kiedy będą świąteczne plakaty?

Świąteczne plakaty do druku

Stwórz świąteczny klimat z plakatami!

Mimo, że do Świąt jeszcze ponad miesiąc postanowiłam wrzucić już pierwszą serię świątecznych plakatów. Zaczynam od klasyki, czyli czarno-białych plakatów, które pasują idealnie do każdego świąteczne wystroju.

Świąteczne plakaty do druku

Świąteczne plakaty z choinką i świątecznymi tekstami

Zrobiłam dla Was plakaty z choinkami, świątecznymi tekstami, czy zabawnym reniferem. Plakaty są bardzo minimalistyczne, dzięki temu doskonale wkomponują się w kolorowe świąteczne wnętrza.

Koniecznie dajcie znać co sadzicie o świątecznych plakatach w komentarzach. Śmiało piszcie też jakich plakatów potrzebujecie (niekoniecznie świątecznych). Wasze życzenia podaję do listy i publikuję na blogu.

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Świąteczne plakaty czarno-białe – pobierz i wydrukuj

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły? Będzie mi bardzo miło jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mój blog swoim znajomym. Dziękuję! ❤

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kasia
  22 listopada, 2016

  Jak dla mnie super plakaty świąteczne. Na pewno pojawią się u nas na święta

 • kiki
  23 listopada, 2016

  Ja bym chciała jakiś świąteczny plakat z kotem – może po prostu glowa kota w czapce św Mikołaja ? Hmmm…. ????

 • Ami
  23 listopada, 2016

  Piękne! Już mam dla nich idealne miejsce 🙂

 • Sylwia
  24 listopada, 2016

  A gdzie ten plakat z napisami w kształcie choinki z drugiego zdjęcia? Wszystkie cudne, ale takiego właśnie poszukuję. Wstawi Pani? Pliiiiiisssss 🙂

  • Klaudia
   24 listopada, 2016

   Tak. Będzie dziś na blogu w wersji 2016 (wersja 2015 jest na blogu od tamtych świąt)

 • Lady Szpilka
  5 grudnia, 2016

  Bardzo ładne plakaty, mogą ozdobić mieszkanie, szczególnie jeśli ktoś lubi zmieniać grafiki w ramkach, mi to opornie idzie, ale zawsze podziwiam 😀

Poprzedni
Kalendarz adwentowy dla dzieci – do druku
Świąteczne plakaty czarno-białe – 6 wzorów do druku