Świąteczne plakaty z choinką do druku

Świąteczne plakaty z choinką do druku

Świąteczne plakaty to już bloga tradycja. Dziś mam dla Was darmowe plakaty z choinką do druku w 3 wersjach!

Koniec listopada to czas kiedy zaczynam już powoli świąteczne przygotowania. Mimo, że trochę przerażają mnie dekoracje świąteczne w sklepach na początku listopada. To już końcówka listopada to dla mnie dobry czas na przygotowania do Świąt. Wtedy mogę sobie wszystko rozplanować, nie gonić i nie przedzierać się w sklepach łokciami pomiędzy dzikimi tłumami. Jak zacznę teraz powoli świąteczne przygotowania to mogę sobie pozwolić na wersję slow.Coraz bliżej Święta

W tym roku jakoś nie umiem doczekać się Świąt. Może dlatego, że mam w domu mam już świadomego trzylatka, który coraz więcej rozumie i zaczyna świąteczne odliczanie. Który cieszy się z każdej małej rzeczy. A pudło ze świątecznymi ozdobami to dla niego pudełko pełne skarbów, którym bawi się przez kilka godzin. Pewnie najbardziej nie umie doczekać się prezentów, ale w tym roku mogę jeszcze bardziej zaangażować go w świąteczne przygotowania. Na pewno zrobimy razem różne świąteczne ozdoby, a moim pewniakiem będzie papierowy łańcuch, który pamiętam z dzieciństwa. Nie zabraknie też wspólnego pieczenia ciasteczek.

Teraz kiedy w naszym domu pachnie wieczorami świątecznymi świeczkami i nieśmiało wyciągnęłam z szafy różne świecące lampki to wieczorem klimat nastraja mnie już świątecznie. Jak co roku zaraz zacznę zmieniać zawartość moich domowych ramek i trafią do nich nowe świąteczne plakaty z choinkami.

Świąteczne plakaty z choinkami

W tym roku przygotowałam dla Was 3 świąteczne darmowe plakaty z choinkami. Nie mogło zabraknąć wzoru, który tak lubicie od dwóch lat, ale pojawiły się też 2 zupełnie nowe plakaty z choinkami. Jeden trochę w stylu skandynawskim, a drugi to taka moja wersja kalendarza adwentowego w wersji last minut. To pierwszy ze świątecznych wpisów w tym roku, ale zdecydowanie nie ostatni. Śledźcie mnie uważnie na Facebook’u i Instagramie, bo świątecznych inspiracji w tym roku mam dla Was całkiem sporo!

Nie zapomnij o Mikołaju

A czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Pamiętaj, że przygotowałam 2 wersje listów, które możesz pobrać na blogu. List do Mikołaja z możliwością narysowania prezentu znajdziesz tu, a klasyczną wersję listu dla chłopca i dziewczynki tu. A wiesz, że i Mikołaj pisze listy może napisać taki również do Twojego dziecka – zerknij tu.

Świąteczne plakaty z choinką do druku

Świąteczne plakaty z choinką do druku

Świąteczne plakaty z choinką do druku

Świąteczne plakaty z choinką do druku

Świąteczne plakaty z choinką do druku

Leci bocian przyleci do Ciebie!

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach? Polub lecibocian na Faceebok’u, obserwuj na Instagramie lub dołącz do newslettera.

Dzięki temu najszybciej dowiesz się o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu i nie przegapisz żadnych moich kreatywnych pomysłów.

Świąteczne plakaty z choinką do druku
Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne świąteczne inspiracje:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

6 komentarzy

  1. mumka23 pisze:

    BAAARDZO dziękuję:-)Pozdrawiam,Gosia:-)))

  2. Ola pisze:

    Super świąteczne plakaty. Jak co roku pojawią się u mnie w domu. Dzięki!

  3. Antosia pisze:

    Jest mój ulubiony plakat z choinką. Dzięki! Czekałam na niego :*

Dodaj komentarz