Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Kreatywnie z dzieckiem #10 – plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Zrób z dzieckiem wyjątkowe kreatywne plakaty dla babci i dziadka, które będą niezwykłym prezentem dla dziadków wykonanym własnoręcznie. Zaskocz babcie i dziadka przygotowując niezwykłe plakaty lub laurki!

Kolekcja plakatów dla babci i dziadka na bocianie jest już całkiem spora. Od lat moje plakaty trafiają w ręce wyjątkowych babci i wyjątkowych dziadków. Znajdziecie tu już ponad 30 różnych plakatów z okazji dnia babci i dziadka. Są dostępne tutaj. Wszystkie plakaty znajdziecie tutaj.

W tym roku do plakatów dla babci i dziadka postanowiłam podejść nieco bardziej kreatywnie. Zaskoczyć Was i zachęcić do przygotowania wyjątkowych kreatywnych plakatów wspólnie z dziećmi. Plakatów, które będą wyjątkowym prezentem!Niezwykłe prezenty dla babci i dziadka

Moje plakaty to zazwyczaj gotowa grafika do druku. Plakat który możecie pobrać i wydrukować. Tym razem jest podobnie, ale na plakatach dla babci i dziadka zabrakło paru elementów. Nie uważacie, że babcia i dziadek wyglądają nieco łyso bez włosów? No tak! Zapomniałam ich zrobić. Babcia i dziadek trzymają w rękach baloniki, a raczej same sznurki, bo baloniki chyba też się gdzieś zawieruszyły.

Kreatywne plakaty dla Babci i dziadka

Kreatywnie z dzieckiem #10 - Plakaty dla Babci i dziadka

Czego potrzebujesz?

Do przygotowania plakatów potrzebujesz szablonów, które możesz pobrać na dole wpisu, ramki na zdjęcia w formacie A4 (z której należy wyciągnąć przednią szybkę, nożyczek, kleju i waty kosmetycznej.

PKreatywne plakaty dla Babci i dziadka

Kreatywne plakaty dla Babci i dziadka

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Na szczęście wiem, że podejdziecie do nich bardzo kreatywnie i ze swoimi dziećmi zrobicie niezwykłe plakaty dla dziadków. Do wykonania włosów możecie użyć waty kosmetycznej, bibuły, albo włóczki. Baloniki w kształcie serduszek możecie również wyciąć z grafiki, którą dla Was przygotowałam i przykleić. Oczywiście możecie je zastąpić kwiatkami lub innymi kształtami, które powycinacie z kolorowych papierów.

Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Zaskoczcie mnie kreatywnie i tym razem. I koniecznie pochwalcie się co fajnego wyczarowaliście 🙂

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocian.pl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

1. Plakat dla dziadka

Plakat dla dziadka

Pobierz szablon

Kreatywny plakat dla dziadka

Pobierasz plik wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów w celach komercyjnych, sprzedaży i rozpowszechniania.

2. Plakat dla babci

Plakat dla babci

Pobierz szablon

Kreatywny plakat dla babci

Pobierasz plik wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów w celach komercyjnych, sprzedaży i rozpowszechniania.

3. Serca

Pobierz szablon

Serduszka

Pobierasz plik wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów w celach komercyjnych, sprzedaży i rozpowszechniania.

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i uroczego niemowlaka. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

3 komentarze

  1. Monia pisze:

    Piekne! szkoda ze nie ma jeszcze dla prababci i pradziadka 🙁

  2. Agnieszka pisze:

    Genialne!

Dodaj komentarz

Logo Header Menu