Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka babci i dziadka, które będą niezwykłym prezentem dla dziadków wykonanym własnoręcznie. Zaskocz babcie i dziadka przygotowując niezwykłe plakaty lub laurki!

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Kolekcja plakatów dla babci i dziadka na bocianie jest już całkiem spora. Wszystkie pomysły na prezenty dla babci i dziadka znajdziecie tutaj. Od lat moje plakaty trafiają w ręce wyjątkowych babci i wyjątkowych dziadków. Znajdziecie tu już ponad 30 różnych plakatów z okazji dnia babci i dziadka. Są dostępne tutaj.

W tym roku do plakatów dla babci i dziadka postanowiłam podejść nieco bardziej kreatywnie. Zaskoczyć Was i zachęcić do przygotowania wyjątkowych kreatywnych plakatów wspólnie z dziećmi. Plakatów, które będą wyjątkowym prezentem!

Niezwykłe prezenty dla babci i dziadka

Moje plakaty to zazwyczaj gotowa grafika do druku. Plakat który możecie pobrać i wydrukować. Tym razem jest podobnie, ale na plakatach dla babci i dziadka zabrakło paru elementów. Nie uważacie, że babcia i dziadek wyglądają nieco łyso bez włosów? No tak! Zapomniałam ich zrobić. Babcia i dziadek trzymają w rękach baloniki, a raczej same sznurki, bo baloniki chyba też się gdzieś zawieruszyły.

Kreatywne plakaty dla Babci i dziadka
Kreatywnie z dzieckiem #10 - Plakaty dla Babci i dziadka

Czego potrzebujesz?

Do przygotowania plakatów potrzebujesz szablonów, które możesz pobrać na dole wpisu, ramki na zdjęcia w formacie A4 (z której należy wyciągnąć przednią szybkę, nożyczek, kleju i waty kosmetycznej.

PKreatywne plakaty dla Babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla Babci i dziadka
Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka
Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka
Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Na szczęście wiem, że podejdziecie do nich bardzo kreatywnie i ze swoimi dziećmi zrobicie niezwykłe plakaty dla dziadków. Do wykonania włosów możecie użyć waty kosmetycznej, bibuły, albo włóczki. Baloniki w kształcie serduszek możecie również wyciąć z grafiki, którą dla Was przygotowałam i przykleić. Oczywiście możecie je zastąpić kwiatkami lub innymi kształtami, które powycinacie z kolorowych papierów.

Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Zaskoczcie mnie kreatywnie i tym razem. I koniecznie pochwalcie się co fajnego wyczarowaliście 🙂

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

1. Plakat dla dziadka

Plakat dla dziadka

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Plakat dla babci

Plakat dla babci

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

3. Serca

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze
 • Monia
  14 stycznia 2019

  Piekne! szkoda ze nie ma jeszcze dla prababci i pradziadka 🙁

  • Klaudia
   14 stycznia 2019

   W sumie o tym nie pomyślałam, bo moi synowie do pradziadków mówią po prostu babcia i dziadek.

 • Agnieszka
  15 stycznia 2019

  Genialne!

Poprzedni
Zimowe wyklejanki – szablony do druku
Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka