Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Zrób z dzieckiem wyjątkowe kreatywne plakaty dla babci i dziadka, które będą niezwykłym prezentem dla dziadków wykonanym własnoręcznie. Zaskocz babcie i dziadka przygotowując niezwykłe plakaty lub laurki!

Kolekcja plakatów dla babci i dziadka na bocianie jest już całkiem spora. Od lat moje plakaty trafiają w ręce wyjątkowych babci i wyjątkowych dziadków. Znajdziecie tu już ponad 30 różnych plakatów z okazji dnia babci i dziadka. Są dostępne tutaj.

W tym roku do plakatów dla babci i dziadka postanowiłam podejść nieco bardziej kreatywnie. Zaskoczyć Was i zachęcić do przygotowania wyjątkowych kreatywnych plakatów wspólnie z dziećmi. Plakatów, które będą wyjątkowym prezentem!Niezwykłe prezenty dla babci i dziadka

Moje plakaty to zazwyczaj gotowa grafika do druku. Plakat który możecie pobrać i wydrukować. Tym razem jest podobnie, ale na plakatach dla babci i dziadka zabrakło paru elementów. Nie uważacie, że babcia i dziadek wyglądają nieco łyso bez włosów? No tak! Zapomniałam ich zrobić. Babcia i dziadek trzymają w rękach baloniki, a raczej same sznurki, bo baloniki chyba też się gdzieś zawieruszyły.

Kreatywne plakaty dla Babci i dziadka

Kreatywnie z dzieckiem #10 - Plakaty dla Babci i dziadka

Czego potrzebujesz?

Do przygotowania plakatów potrzebujesz szablonów, które możesz pobrać na dole wpisu, ramki na zdjęcia w formacie A4 (z której należy wyciągnąć przednią szybkę, nożyczek, kleju i waty kosmetycznej.

PKreatywne plakaty dla Babci i dziadka

Kreatywne plakaty dla Babci i dziadka

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Na szczęście wiem, że podejdziecie do nich bardzo kreatywnie i ze swoimi dziećmi zrobicie niezwykłe plakaty dla dziadków. Do wykonania włosów możecie użyć waty kosmetycznej, bibuły, albo włóczki. Baloniki w kształcie serduszek możecie również wyciąć z grafiki, którą dla Was przygotowałam i przykleić. Oczywiście możecie je zastąpić kwiatkami lub innymi kształtami, które powycinacie z kolorowych papierów.

Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Zaskoczcie mnie kreatywnie i tym razem. I koniecznie pochwalcie się co fajnego wyczarowaliście 🙂

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!

[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocianpl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

1. Plakat dla dziadka

Plakat dla dziadka

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Plakat dla babci

Plakat dla babci

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

3. Serca

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Leave a Reply

3 Comments
 • Monia
  14 stycznia, 2019

  Piekne! szkoda ze nie ma jeszcze dla prababci i pradziadka 🙁

  • Klaudia
   14 stycznia, 2019

   W sumie o tym nie pomyślałam, bo moi synowie do pradziadków mówią po prostu babcia i dziadek.

 • Agnieszka
  15 stycznia, 2019

  Genialne!

Previous
Zimowe wyklejanki do druku
Plakaty zrób to sam dla babci i dziadka