Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Były już wielkanocne ozdobi i dekoracje. Tym razem zapraszam Was do zrobienia niezwykłej wielkanocnej kartki w formie wyklejanki, którą możecie wykonać na różne sposoby!

Wzięło mnie w tym roku na wielkanocne wpisy totalnie. To chyba za sprawą tego wiosennego słońca głowa pęka mi od kolejnych pomysłów na kreatywne prace dla dzieci. Robiliśmy już razem wielkanocne witraże, była girlanda z zajączków i kurczaki. Tym razem czas na klasykę w wielkanocnym wydaniu. Coś co uwielbiacie, ale tym razem w nieco innej formie!Wielkanocna wyklejanka

Wiem jak bardzo Wasze dzieci lubią wyklejanki. Wiedziałam, że i na Wielkanoc musi się ona pojawić. Chciałam by była ona nieco inna niż zwykle. Pomyślałam, żeby tym razem połączyć wyklejankę z niezwykłą wielkanocną kartką.

Wyjątkowa kartka na Wielkanoc

Kartkę, którą Wasze dzieci mogą wykleić i podarować najbliższym na Święta. Jak na Wielkanoc przystało nie zabrakło na niej wielkiego wielkanocnego jaja. I to właśnie jajo tym razem będziemy wyklejać. Możecie to zrobić na różne sposoby. Wykorzystując plastelinę, kolorowy papier, brokat czy ulubioną bibułę mojego syna. Do ozdobienia jaja możecie wykorzystać takie kolory jak wskazują kropki rozpoczynające każdy rząd (pierwszy i ostatni możecie zrobić zupełnie dowolnie). Możecie też zrobić jajko na kolorowo. Ozdabiając kropki w różnych kolorach.

To świetny pomysł na ręcznie robiony prezent dla dziadków czy najbliższej rodziny, z którą spotkamy się na święta. Na kartce znajdziecie krótkie świąteczne życzenia. To także fajny czas na zabicie nudy dla dzieci, które nieco przymusowo spędzają okres wielkanocny w domach, a nie w przedszkolu.

Kreatywnie z dzieckiem #17 - wielkanocna kartka wyklejanka

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Jak zrobić kartę?

Wydrukujcie szablon, który możecie pobrać na dole wpisu. Zegnijcie kartę na pół. Wytnijcie jajko bez kropek. Ozdóbcie jajko z kropkami w różnych kolorach wykorzystując swoją ulubioną technikę plastyczną. Kartkę możecie związać sznurkiem lub wstążką. Wystarczy zrobić w niej dziurkę dziurkaczem lub wyciąć ją nożyczkami i przeciągnąć sznurek lub wstążkę.

Pochwalcie się później Waszymi wersjami wielkanocnych kartek. Jest mi strasznie miło oglądać piękne prace Waszych dzieci. Tylko nie zapomnijcie mnie oznaczyć #lecibocianpl. A ja w tym ostatnim już typowo wielkanocnym wpisie życzę Wam rodzinnych i spokojnych Świąt! Odpocznijcie, cieszcie się rodziną i spokojem!

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Kreatywnie z dzieckiem #17 - wielkanocna kartka wyklejanka

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

1. Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!
[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocianpl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Wielkanocna kartka wyklejanka – do druku

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Pobierz szablon
Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z szablonów?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Previous
Gdzie jest Wally teraz – zabawa w wyszukiwanie dla całej rodziny
Wielkanocna kartka wyklejanka do druku i wyklejania