Zimowe wyklejanki – szablony do druku

Zimowe wyklejanki do druku. Pobierz i wydrukuj 2 darmowe karty pracy do wyklejania z zimowymi zadaniami. Darmowe zimowe karty pracy do druku!

Zimowe wyklejanki do druku

Za oknami temperatury spadły poniżej zera. Śniegu spadło po kolana. Co dziennie zaliczamy zimowe szaleństwa. Sanki, rzucanie śnieżkami, bałwan. Kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu nie brakuje. Zima w pełni. I to taka jaką pamiętam z dzieciństwa. Uwielbiam taką zimę. Te zaśnieżone wieczorami klimatyczne ulice. A skoro za oknami zima to czas na zimowe wyklejanki, bo w domu też trzeba się nieco ogrzać, spędzić miło czas i naładować akumulatory na kolejną zimową zabawę!

Wyklejanki w zimowych klimatach!

Tym razem mam dla Was dwie zupełnie nowe zimowe wyklejanki. Pierwsza w klasycznej formie znanej Wam ze wcześniejszych moich wyklejanek, czyli obrazek z dziurami. Jak to mówi mój starszy syn wygryzionymi przez myszki. Dziury należy pozaklejać albo zamalować. Oczywiście technika jest dowolna. Możecie ją wykleić plasteliną, pomalować farbkami, poprzyklejać brokat. Wasze dzieci mogą ją uzupełnić w dowolnej formie ważne by wykorzystały do tego odpowiednie kolory.

Na drugiej wyklejance znajdziecie bałwana, a raczej 2 śnieżne kule, bo Wasze dzieci muszą wykleić mu guziczki, marchewkowy nos, patyczkowe ręce, czapkę i szalik. Muszą go uzupełnić tak żeby powstał prawdziwy śnieży bałwan. W jakich kolorach należy to zrobić podpowiedzą numerowe oznaczenia.

Koniecznie pochwalcie się później jakie fajne prace zrobiły Wasze dzieci. U Was też tyle śniegu? 🙂

Zimowe wyklejanki do druku
Zimowe wyklejanki do druku
Zimowe wyklejanki do druku

1. Zimowa wyklejanka – Zima

Darmowa wyklejanka do druku - zima

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

2. Zimowa wyklejanka – bałwan

Darmowa wyklejanka do druku - bałwan

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne karty pracy!

Coraz bliżej wiosna! Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy i baw się z dzieckiem kreatywnie. Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenną matematykę, wiosna dla malucha, a także wiosenne wyklejanki.


Wiosna karty pracy do druku

Jak można korzystać z zimowych wyklejanek?

– Zimowe wyklejanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Zimowe wyklejanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Zimowe wyklejanki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zimowe wyklejanki

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer luty 2019 – do pobrania i wydrukowania
Zimowe wyklejanki – szablony do druku

Już niedługoDzień Matki

Zrób dla mamy wyjątkowy prezent.