Znaczki i etykietki do szatni do druku

Znaczki, etykietki do szatni w przedszkolu – pobierz i wdrukuj ponad 100 różnych znaczków przedszkolnych. Znaczki i etykiety do druku na szafki w przedszkolu i do szatni!

Znaczki i etykietki do szatni do druku

Znaczki do szatni to coś na co dzieci czekają co roku. Każdy przedszkolak zastanawia się jaki znaczek do szatni lub szafki w sali otrzyma w nowym roku szkolnym. Dzieci nie mogą się doczekać swoich nowych znaczków. Mój Igor w tamtym roku miał kapustkę. Ciekawa jestem jaką etykietkę dostanie w tym roku.

Znaczki i etykietki ułatwiają organizację w przedszkolu. Można je wykorzystać w szatni jak i w przedszkolnej sali. W tym roku przygotowałam je dla Was po raz pierwszy i mam nadzieję, że Wam się spodobają podobnie jak Kalendarz Świąt Nietypowych i szkolny planner.

Znaczki i etykietki dla przedszkolaków

Przygotowałam dla Was różne wersje przedszkolnych znaczków. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś fajnego dla siebie! Mam dla Was uniwersalne znaczki, ale też zestawy znaczków wraz z tabliczkami na drzwi stworzone z myślą o konkretnych grupach w przedszkolu: misiach, żabkach, czy liskach.

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz zacząć przygotowania. Wybierz znaczki i tabliczki dla swojej grupy w przedszkolu.

Znaczki na szafki – do druku

Kolorowe znaczki na szafki z różnymi symbolami, dzięki którym oznaczysz szafki w szatni lub sali przedszkolnej. Każdy znaczek ma miejsce na wpisanie imienia dziecka oraz posiada niepowtarzalny symbol i kolor.

Znaczki na szafki - do druku
Znaczki na szafki – do druku

Pobierz znaczki na szafki do druku

Znaczki i tabliczki na drzwi – do druku

Mam dla Was również znaczki i tabliczki stworzone z myślą o konkretnych grupach w przedszkolu. Szukasz znaczków dla grupy misie, liski, czy żabki?

Znaczki i tabliczki na drzwi - do druku
Znaczki i tabliczki na drzwi – do druku

Pobierz znaczki i tabliczki do druku

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
Poprzedni
Dinozaury do skręcania, czyli nauka poprzez zabawę
Znaczki i etykietki do szatni do druku