Zimowe karty pracy do druku – 92 zimowe zadania

Zimowe karty pracy do druku to 92 zimowych kart pracy z zadaniami do druku. Pobierz zimowe karty pracy z symbolami zimowymi. Wydrukuj, baw się i ucz!

Zimowe karty pracy do druku

Do zimy zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz przychodzę do Was z porcją zimowych zabaw na nadchodzące zimowe wieczory. Po cichu liczę na to, ze w tym roku zima zaskoczy nas śniegiem. Da nam możliwość ulepić bałwana, pozjeżdżać na górkach i nacieszyć się tym białym puchem. W tamtym roku śniegu u nas zabrakło i zimowe krajobrazy oglądaliśmy jedynie na zdjęciach i w książkach. Mam nadzieję, że w tym roku choć na chwilę będzie biało, a moje dzieci zobaczą śnieg i bałwana nie tylko na moich wyklejankach i zimowych zadaniach, ale również zrobią go na własnym podwórku.

92 zimowych zadań do druku

Tym razem przygotowałam dla Was, aż 92 zimowe zadania. Karty pracy łączy zimowa kolorystyka, tematyka i piękne ilustracje. Znajdziecie na nich zadania z bałwankami, ośnieżone góry, ciepłe szaliki i kolorowe czapki. Są też sikorki, pingwin, a nawet igloo.

W zimowych zestawach znajdziecie karty pracy, które ćwiczą różne umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym. Z zimowym zestawie znajdziecie karty z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania i rysowania. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia i spostrzegawczości. Wycinanie i wyklejanie to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny trening sprawności rączek i motoryki małej. Karty uczą kolorów, liczenia i alfabetu.

W zimowych zestawach przygotowałam również coś zupełnie nowego! Zimowa matematyka to zestaw kart, które poprzez zabawę uczą liczenia. W zestawie znajdziecie zadania klamerkowe, matematyczne puzzle, wyszukiwarkę cyfr i matematyczne wyklejanki.

Karty pracy idealne na zimę!

Gotowi na zimową zabawę w długie zimowe wieczory? Poznajcie moje nowe zimowe karty pracy! Zerknijcie również na zimowe zabawy, które pojawiły się na blogu:

Zimowe karty pracy do druku
Zimowe karty pracy do druku
Zimowe karty pracy do druku
Zimowe karty pracy do druku
Zimowe karty pracy do druku

Zimowe karty z zadaniami

Zimowe karty pracy z zadaniami
Zimowe karty pracy z zadaniami

To zestaw 26 kart do zabawy z zimowymi zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko rozwiązując zadania poznaje zimowe symbole, uczy się rozróżniać kolory i liczyć do 10. Każda karta to zupełnie inna zabawa. Zadaniem dziecka będzie dopasowanie kolorystycznie pomponów do czapek, narysowanie odpowiedniej liczby guziczków na bałwanku, czy rozwiązanie zimowego sudoku.

Zimowe karty z zadaniami możesz pobrać tutaj.

Zimowe symbole do wyklejania

Zimowe symbole do wyklejania
Zimowe symbole do wyklejania

To zestaw 22 zimowych kart pracy z symbolami do wyklejania. Każda karta zawiera zimowy symbol, litery alfabetu i pisownię zimowego symbolu. Zadaniem dziecka jest wyklejenie dziurek na obrazku tak, aby zakryć wszystkie białe pola. Można użyć do tego plasteliny, kulek z bibuły, pomalować je farbami, mazakami czy posypać kolorowymi brokatami. Można bawić się nimi na różne sposoby. Symbole idealnie nadają się do zabawy nawet z maluchami!

Zimowe symbole do wyklejania możesz pobrać tutaj.

Zimowe wyklejanki

Zimowe wyklejanki
Zimowe wyklejanki

To zestaw 22 zimowych wyklejanek, na których znajdziesz zimowe obrazki w wielu kolorach. Zestaw jest bardzo różnorodny. Znajdziesz tu zarówno zimowe zwierzęta, sikorki, lisa, ale także pingwina czy igloo. Nie zabrakło nart, sanek, ciepłych szalików i czapek.

Zimowe wyklejanki możesz pobrać tutaj.

Zimowa matematyka

Zimowa matematyka
Zimowa matematyka

To zestaw 22 kart pracy, które poprzez zabawę uczą dzieci liczenia. W tym zestawie znajdziesz zimowe zadania klamerkowe, matematyczne puzzle, matematyczne wyklejanki i wyszukiwarkę cyfr.

Zimową matematykę możesz pobrać tutaj.

Zima dla malucha

Zima dla malucha to zestaw 26 kart pracy z zadaniami dla najmłodszych dzieci. Znajdziesz w nim proste zadania do rozwiązywania, kolorowania i wyklejania dla najmłodszych.

Zima - karty pracy dla malucha
Zima – karty pracy dla malucha

Zimę dla malucha możesz pobrać tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Zimowe karty pracy - 92 zimowych zadań do druku
Zimowe karty pracy – 92 zimowych zadań do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Świąteczne książki dla dzieci – 14 książek o Świętach
Zimowe karty pracy do druku – 92 zimowe zadania