Plakaty botaniczne monstera, palma, urban jungle – do druku

Plakaty botaniczne, czyli plakaty z liściem monstery, palmą. Stwórz swoją urban jungle w stylu nature lovers. 6 darmowych plakatów botanicznych do pobrania.

Rośliny kocham od zawsze. Moim największym marzeniem było mieć dom z ogrodem. Dużym ogrodem, który pomieścił by dużo roślin. Nie marzyłam nigdy o ogrodzie od linijki z kilkoma równo zasadzonymi tujami z duża precyzją zasypanymi kamieniami. Ma to swój urok. Lubię na takie ogrody patrzeć, ale nie u mnie.

Uwielbiam kwitnące kwiaty w różnych kolorach, pękające pąki jabłonki na wiosnę, maliny zrywane prosto z krzaka i latające nad lawendą motyle. Uwielbiam rośliny w ogrodzie i w domu. I najlepiej w dużej ilości.Domowa dżungla, czyli urban jungle nadchodzi

W naszym domu roślin również nie brakuje. Czasami brakuje, ale miejsca na kolejne. Rośnie nam to wszystko trochę jak na drożdżach. Monstera już nie mieści się na półce. Palma zajmuje coraz więcej miejsca w sypialni. Storczyki uginają się od kwiatków i nie mieszczą się na parapetach, ale nie wyobrażam sobie tego naszego domu bez roślin. Taka trochę urban jungle nam się zrobiła i to lubię.

Plakaty botaniczne, czyli plakaty z roślinami

Dziś mam dla Was wyjątkowe plakaty. Wyjątkowe, bo wiem, że zawisną i na moich ścianach. Przygotowałam dla Was plakaty botaniczne, czyli plakaty z roślinami. Nie mogło zabraknąć popularnej monstery, która ostatnio zyskała znowu na popularności. Jest i liść palmy. Są też popularne instagramowe hastagi, które kojarzą mi się właśnie z taką domową dżunglą. Plakatów botanicznych jest 6. Możecie jest dowolnie ze sobą łączyć, bo idealnie się ze sobą komponują.

Mam nadzieję, że nie brakuje tu roślinnych frików takich jak ja i tak samo jak ja polubicie te roślinne plakaty. Koniecznie pokażcie mi na Instagramie jak prezentują się w waszych domach (nie zapomnijcie o #lecibocianpl)

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy będę mogła po podglądać co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne z roślinami do druku

Plakaty botaniczne do druku

Jak można korzystać z grafik

– Zaproszenia możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Zaproszenia dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Zaproszenia udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz również moje darmowe plakaty:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Jeśli chcesz podzielić się plakatami z innymi, a mnie zmotywować do dalszej kreatywnej pracy udostępnij je. Będzie mi bardzo miło! 🙂

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Wielka księga robali, czyli witaj w świecie robaków
Plakaty botaniczne monstera, palma, urban jungle – do druku