Bukiet kwiatów – kolorowanka do druku

Bukiet kwiatów dla babci i dziadka. Pobierz i wydrukuj kolorowankę w formie bukietu i zrób prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Kolorowanka z bukietem kwiatów!

Dzień babci i dziadka już za parę dni. Dziś mam dla Was kolejny na prezent, który możecie zrobić razem z dziećmi. To wyjątkowa laurka dla babci i dziadka z bukietem kwiatów. Laurka ma formę kolorowanki to od dziecka zależy jak będzie wyglądać. Można ją ozdobić na różne sposoby i sprawić, że będzie wyjątkowa i niepowtarzalna!

Dzięki różnym etykietom bukiet kwiatów możecie stworzyć dla babci, dla dziadka, albo jako wspólny prezent. Dzięki uniwersalnej etykiecie możecie je zrobić na różne okazje – nie tylko na dzień babci i dziadka. Jestem bardzo ciekawa jak ozdobicie swoje bukiet kwiatów!

W poprzednich latach pojawiły się tutaj różne pomysły na prezenty dla babci i dziadka. Zebrałam je dla Was w tym wpisie: 15 pomysłów na prezent dla babci i dziadka DIY Stworzyłam dla Was wyjątkowe kwiatki z papieru dla babci, a także wyjątkowe plakaty z trójwymiarowym sercem. Były medale dla babci i dziadka, a także ponad 50 plakatów, które możecie pobrać i wydrukować.

Pobierz bukiet kwiatów – kolorowanka do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Laurka z kwiatkami z koralików do prasowania
Bukiet kwiatów – kolorowanka do druku