Kreatywne plakaty – prezent dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty, czyli wyjątkowy prezent dla babci i dziadka w bardzo kreatywnej formie, bo sami zdecydujecie jak plakaty dla babci i dziadka będą wyglądać!

Prezent dla babci i dziadka

Dzień babci i dziadka już za tydzień. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezenty to najwyższy czas żeby o nich pomyśleć. Dziś mam dla Was już trzecią tegoroczną propozycję na kreatywny prezent dla babci i dziadka. Na blogu znajdziecie już wyjątkowe medale dla babci i dziadka w formie kolorowanki, a także wyjątkowe kwiaty z papieru dla babci. Po raz drugi stworzyłam dla Was niezwykłe plakaty dla babci i dziadka, ale są to plakaty, w których możecie wykazać się swoją kreatywnością i pomysłowością, bo zanim je wręczycie jako prezent musicie uzupełnić na nim kilka brakujących elementów, dzięki którym będą to Wasze kreatywne plakaty.

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Po zeszłorocznym sukcesie plakatów dla babci i dziadka w wersji zrób to sam i w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Suszyliście mi o nie głowę już od początku stycznia. Wiem, że w tamtym roku okazały się wspaniałym prezentem dla tysięcy babć i dziadków.

W tym roku mam dla Was nową wersję tych kreatywnych plakatów. Znowu pojawiły się na nich postacie babci i dziadka. Tym razem zamiast baloników pojawiło się wielkie serce. Nie uważacie jednak, że babcia i dziadek na plakatach wyglądają nieco łyso? Znowu zapomniałam o włosach, więc jestem mega ciekawa jakie fryzury wyczarujecie na plakatach w tym roku. Możecie użyć do tego waty, kolorowej bibuły, włóczek, filcu, albo powycinać włosy z papieru. Jak zawsze ogranicza Was jedynie własna wyobraźnia.

W miejscu wielkiego serca możecie przykleić kolorowe serca, które są dołączone do szablonów. Serca wycinanie, zginacie na pół i sklejacie do siebie jednym bokiem. Powstanie Wam urocza harmonijka z kolorowych serc, którą możecie przykleić do laurki. Instrukcję jak sklejać harmonijkę z serc znajdziecie tutaj, we wpisie z bombkami w ten sam sposób pokazywałam Wam jak sklejać bombki.

Jestem bardzo ciekawa jakie fryzury będą mieć Wasze babcie i dziadkowie. Pochwalcie się na Instagramie co fajnego zrobiliście. Mam nadzieję, że te kreatywne plakaty trafią w ręce najlepszych dziadków i skradną serce nie jednej babci ❤ A jeśli szukasz bardziej klasycznych plakatów to tutaj znajdziesz ponad 30 wersji z poprzednich lat.

Prezent dla babci i dziadka
Prezent dla babci i dziadka
Prezent dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty z dedykacją

Kreatywne plakaty pokazałam Wam już przedpremierowo na Instagramie i zasypaliście mnie pytaniami o możliwość zmiany tekstu, który się na nich znajduje, bo do swoich babć i dziadków zwracacie się w różnych formach. Plakaty pobiera zawsze kilka tysięcy osób nie jestem w stanie przygotować tylu wersji dla każdego z Was, ale postanowiłam, że tym razem możecie zamówić je w spersonalizowanej formie. W sklepie możecie zamówić specjalne plakaty z dedykacją, która znajdzie się w sercu. Otrzymacie je e-maila do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zamów już teraz plakat dla babci z dedykacją i plakat dla dziadka z dedykacją.

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka – do druku

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Podobają Ci się moje pomysły na prezenty dla babci? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg, a jego elementy są spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze
  • PPatrycja
    2 kwietnia, 2020

    witam, właśnie Cię odkryłam, tzn. twoje dzieła. Jestem zachwycona, pokochałam Twoją stronę.

Poprzedni
Planer luty 2020 – do druku za darmo
Kreatywne plakaty – prezent dla babci i dziadka