Kreatywne plakaty – prezent dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty, czyli wyjątkowy prezent dla babci i dziadka w bardzo kreatywnej formie, bo sami zdecydujecie jak plakaty dla babci i dziadka będą wyglądać!

Prezent dla babci i dziadka

Dzień babci i dziadka już za tydzień. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezenty to najwyższy czas żeby o nich pomyśleć. Dziś mam dla Was już trzecią tegoroczną propozycję na kreatywny prezent dla babci i dziadka. Na blogu znajdziecie już wyjątkowe medale dla babci i dziadka w formie kolorowanki, a także wyjątkowe kwiaty z papieru dla babci. Po raz drugi stworzyłam dla Was niezwykłe plakaty dla babci i dziadka, ale są to plakaty, w których możecie wykazać się swoją kreatywnością i pomysłowością, bo zanim je wręczycie jako prezent musicie uzupełnić na nim kilka brakujących elementów, dzięki którym będą to Wasze kreatywne plakaty.

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Po zeszłorocznym sukcesie plakatów dla babci i dziadka w wersji zrób to sam i w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Suszyliście mi o nie głowę już od początku stycznia. Wiem, że w tamtym roku okazały się wspaniałym prezentem dla tysięcy babć i dziadków.

W tym roku mam dla Was nową wersję tych kreatywnych plakatów. Znowu pojawiły się na nich postacie babci i dziadka. Tym razem zamiast baloników pojawiło się wielkie serce. Nie uważacie jednak, że babcia i dziadek na plakatach wyglądają nieco łyso? Znowu zapomniałam o włosach, więc jestem mega ciekawa jakie fryzury wyczarujecie na plakatach w tym roku. Możecie użyć do tego waty, kolorowej bibuły, włóczek, filcu, albo powycinać włosy z papieru. Jak zawsze ogranicza Was jedynie własna wyobraźnia.

W miejscu wielkiego serca możecie przykleić kolorowe serca, które są dołączone do szablonów. Serca wycinanie, zginacie na pół i sklejacie do siebie jednym bokiem. Powstanie Wam urocza harmonijka z kolorowych serc, którą możecie przykleić do laurki. Instrukcję jak sklejać harmonijkę z serc znajdziecie tutaj, we wpisie z bombkami w ten sam sposób pokazywałam Wam jak sklejać bombki.

Jestem bardzo ciekawa jakie fryzury będą mieć Wasze babcie i dziadkowie. Pochwalcie się na Instagramie co fajnego zrobiliście. Mam nadzieję, że te kreatywne plakaty trafią w ręce najlepszych dziadków i skradną serce nie jednej babci ❤ A jeśli szukasz bardziej klasycznych plakatów to tutaj znajdziesz ponad 30 wersji z poprzednich lat.

Prezent dla babci i dziadka
Prezent dla babci i dziadka
Prezent dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty z dedykacją

Kreatywne plakaty pokazałam Wam już przedpremierowo na Instagramie i zasypaliście mnie pytaniami o możliwość zmiany tekstu, który się na nich znajduje, bo do swoich babć i dziadków zwracacie się w różnych formach. Plakaty pobiera zawsze kilka tysięcy osób nie jestem w stanie przygotować tylu wersji dla każdego z Was, ale postanowiłam, że tym razem możecie zamówić je w spersonalizowanej formie. W sklepie możecie zamówić specjalne plakaty z dedykacją, która znajdzie się w sercu. Otrzymacie je e-maila do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zamów już teraz plakat dla babci z dedykacją i plakat dla dziadka z dedykacją.

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka
Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka – do druku

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Podobają Ci się moje pomysły na prezenty dla babci? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg, a jego elementy są spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywne plakaty dla babci i dziadka

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
  • PPatrycja
    2 kwietnia 2020

    witam, właśnie Cię odkryłam, tzn. twoje dzieła. Jestem zachwycona, pokochałam Twoją stronę.

Poprzedni
Planer luty 2020 – do druku za darmo
Kreatywne plakaty – prezent dla babci i dziadka