Medale dla babci i dziadka do druku

Dzień babci i dziadka zbliża się wielkimi krokami. Mam dla Was pomysł na fajny prezent. Niezwykłe medale dla babci i dziadka, które można wydrukować i ozdobić z dziećmi na rożne sposoby!

Medale dla babci i dziadka

Powiem Wam szczere, że trochę nie ogarniam tego nowego roku. Chwilę temu robiliśmy razem kalendarze adwentowe, a teraz mamy już Nowy Rok. W Nowym Roku mam głowę pełną nowych kreatywnych pomysłów na fajne grafiki do druku. Mam nadzieję, że i w tym roku uda mi się nie raz zaskoczyć Was czymś fajnym. Chciałabym też, aby na blogu pojawiło się kilka nowych cykli tematycznych, które myślę, że będą dla Was bardzo ciekawe. Śledźcie i obserwujcie, bo jeśli dzieci nie pokrzyżują mi planów to będzie się tu sporo w tym roku działo.

Czas na prezenty dla babci i dziadka

Początek stycznia to świetny czas, aby pomyśleć o prezentach dla babci i dziadka, bo ich Święta zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku przygotowałam dla Was kilka pomysłów na prezenty dla babci i dziadka, które możecie wykonać razem z dziećmi. Niektóre prostsze, niektóre nieco bardziej wymagające. Wszystkie kreatywne. Myślę, że znajdziecie w nich coś fajnego dla siebie. Zdradzę Wam, że pojawi się również nowa wersja plakatów w formie laurek z podobiznami babci i dziadka, które w tamtym roku skradły Wasze serca. A wszystkie inspiracje na prezenty dla dziadków z poprzednich lat znajdziecie tutaj.

Wyjątkowe medale dla dziadków

Pierwszym pomysłem na prezent dla dziadków są wyjątkowe medale. Jeden dla najlepszej babci i drugi dla dziadka. Medale możecie wydrukować i ozdobić na różne sposoby. Można pomalować je kredkami lub farbami, ale również można poszaleć z np. z brokatem. Sposób ich wykonania możecie dostosować do umiejętności dziecka. Tak, aby był to prezent własnoręcznie wykonany.

Najlepiej wydrukować je na sztywniejszym papierze np. bloku technicznych. U góry możecie zrobić w nim dziurkę za pomocą dziurkacza i przewlec przez nią sznurek lub wstążkę.

Dajcie znać czy podobają Wam się medale. Miłego drukowania i kreatywnej zabawy ❤

Medale dla babci i dziadka do druku
Medale dla babci i dziadka do druku
Medale dla babci i dziadka do druku
Medale dla babci i dziadka do druku
Pokoloruj medal dla babci i dziadka
Medal w formie kolorowanki

Medale dla babci i dziadka – do wydrukowania

Medale dla babci i dziadka - do wydrukowania

Podobają Ci się moje pomysły na prezenty dla babci i dziadka? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Medale możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Medale dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Medale udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Prezent dla babci i dziadka

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Jak zrobić domowy kisiel?
Medale dla babci i dziadka do druku