Kalendarz 2022 dla dzieci – do druku

Kalendarz 2022 dla dzieci to kalendarz na cały rok 2022 z zwierzęcymi motywami. Pobierz i wydrukuj kalendarz dla dziecka!

Mój pierwszy kalendarz 2022 dla dzieci!

Mamo zrób mi kalendarz, w którym będę mógł sobie obliczać dni! Takie wzywanie postawił przede mną mój starszy syn. Od razu wiedziałam, że to świetny pomysł, bo kalendarza w wersji dla dzieci jeszcze nigdy nie tworzyłam. I tak powstał on ścienny kalendarz 2022 dla dzieci do druku 😍 Kalendarz w wyjątkowo dziecięcym stylu! Co roku tworzę dla Was kalendarze do druku. Przez 6 lata bloga skorzystało z nich kilkadziesiąt tysięcy osób. W tym roku przygotowałam dla Was aż 6 wersji kalendarza 2022 do wydrukowania. Wśród nich znalazł się również kalendarz dla dzieci!

Wydrukuj kalendarz dla dziecka!

Bohaterami kalendarza 2022 dla dzieci są zwierzęta. Zaprojektowałam dla Was 12 kart kalendarza z sympatycznymi zwierzakami wśród, których jestem pewna, że Wasze dzieci znajdą swoich ulubieńców! Lubie prosty i minimalistyczny styl, który znacie z moich projektów. Kalendarz dla dzieci również taki jest, ale najważniejszą uwagę przykuwają w nim typowo dziecięce motywy. Po raz kolejny postawiam na zwierzęta, które dzieci uwielbiają i to one pojawiają się na kartach mojego dziecięcego kalendarza. W kalendarzu dla dzieci 2022 do druku znajdziecie pandę, żabkę, kaczkę, kota czy psa.

Kalendarz dla dzieci 2022 ze zwierzętami!
Kalendarz dla dzieci 2022na cały rok!

Kalendarz dla dzieci 2022 ze zwierzętami!

Kalendarz pomaga dzieciom zrozumieć lepiej upływający czas. Dzieci lubią odliczać. Często dopytują się ile dni pozostało jeszcze do urodzin, wakacji czy świąt. Z kalendarzem łatwiej jest im zrozumieć kolejne upływające dni, a nam rodzicom je wytłumaczyć. Mój starszy syn zawsze lubił oznaczać sobie rożne okazje w kalendarzu. Przy każdej dalekiej podróży swojego taty odliczał dni do powrotu. Oznaczał sobie dzień, w którym tata przyleci i skreślał dni, które pozostały do jego przyjazdu. Teraz w kalendarzu odlicza dni do ferii, wakacje i zapisuje co ma przynieść do szkoły w danym dniu. Zawsze robił to w moim kalendarzu, który wisi u nas obok kuchni. Jednak w połączeniu z moimi notatkami na kalendarzu robił się natłok informacji, dlatego od nowego roku Filip będzie mieć w pokoju swój własny kalendarz.

Pobierz kalendarz 2022 dla dzieci!

I Ty możesz go pobrać dla swojego dziecka. Mam dla Was kalendarz dla dzieci, w którym znajdziesz 12 miesięcznych kart z czytelnym kalendarzem i dziecięcymi motywami. Bohaterem każdego miesiąca są zwierzęta. Każdy miesiąc ma inną grafikę i kolorystykę. Sam kalendarz ma prostą i czytelną formę. Kalendarz możesz wydrukować w domu, na domowej drukarce – w formacie A4 lub A5. Kalendarz jest dostępny w formie 12 plików jpg. Znajdziesz go w moim sklepie.

Pobierz kalendarz 2022 dla dzieci!

Kliknij na poniższy link, a by pobrać kalendarz dla dzieci:

Pobierz kalendarz 2022 do druku

Zaplanuj 2022!

Mam nadzieję, że kalendarz dla dzieci spodoba Wam się tak bardzo jak moje inne kalendarze. Dajcie znać, który miesiąc najbardziej Wam się podoba! ♥

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Smartwatch dla dziecka – czy warto kupić?
Kalendarz 2022 dla dzieci – do druku