Cry Pet – piesek, który płacze

Cry Pet to piesek, który płacze prawdziwymi łzami. To maskotka, która uczy wrażliwości i opiekuńczości. Idealna do przytulania!

Cry Pet – piesek, który płacze

Powiem Wam szczerze, że do maskotek dla dzieci podchodziłam początkowo z bardzo dużym dystansem, ale przyszedł taki etap, w którym je doceniłam. Może dlatego, że mój starszy syn nigdy się nimi nie interesował i kojarzyły mi się tylko z krotką radością, a później lądowały w worku z pluszakami. Wszystko zmieniło się, gdy pojawił się Igor. Od małego lubił wszystko tulić i przytulać. Igor opiekuje się nimi, karmi, nosi, tuli, kładzie do snu. Ja obserwuje go z boku i pękam z dumy jaki jest przy tym opiekuńczy i troskliwy. Takie zabawy mnie rozczulają i pokazują, że maskotki to zabawki, które uczą wrażliwości i opiekuńczości. Znam dzieci, które nie rozstają się z ukochanymi maskotkami do tego stopnia, że rodzicom trudno jest je wyprać, a same maskotki od ciągłego tulenia nabierają często bardzo niepowtarzalnego wyglądu.

Igor nie miał nigdy takiej maskotki, którą lubił najbardziej. Miał kilka, które tulił na zmianę, ale żadna z nich nie była tą ulubioną. Aż do czasu, gdy pojawił się u nas płaczący piesek. Nie wiem co sprawiło, że Igor tak bardzo go polubił: czy to łzy płynące z jego oczu, smutna minka, czy delikatne i miłe w dotyku futerko, ale ten plączący piesek szybko stał się maskotką, z którą Igor zasypia – co widzicie często na moim Instagramie.

Płaczący piesek z prawdziwi łzami!

Cry Pet to coś więcej niż klasyczna maskotka. Ten piesek płacze. Płacze prawdziwymi łzami, bo wlewamy do jego środka wodę, która pojawia się w jego oczkach, a po naciśnięciu łapki z jego oczu lecą łzy. Dziecko może je wycierać za pomocą chusteczki, a także zbadać go i sprawdzić, dlaczego jest taki smutny. W zestawie znajdziecie stetoskop, strzykawkę i termometr, które pomogą maluchom sprawdzić czy piesek jest chory. Sam piesek jest dużych rozmiarów. Wykonany z bardzo miłego materiału. Idealny do przytulania. Jeśli Wasze dzieci lubią opiekować się zabawkami to myślę, że Cry pet się im spodoba. Możecie go kupić w różnych kolorach i z różnymi dodatkami.

Naszego pieska możecie kupić tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzedni
Choinka z pomponów DIY – świąteczne ozdoby dla dzieci
Cry Pet – piesek, który płacze