I SPY lato – wyszukiwanka dla dzieci do druku

I spy lato, czyli wakacyjna wyszukiwanka dla dzieci do druku. Pobierz i wydrukuj darmową wyszukiwankę dla dzieci i odkryj zabawę w I spy na 2 sposoby!

I SPY wyszukiwanka dla dzieci do druku

Lato w pełni. Na pewno wykorzystujecie ten czas na zabawę z dziećmi i rodzinne spędzanie czasu. Czasami nawet w wakacje z ust naszych dzieci usłyszymy słowa: mamo nudzi mi się. Dziś mam dla Was pomysł na zabawę, która doskonale tą nudę zwalcza!

Wyszukiwanka z letnimi obrazkami

Dawno nie przygotowywałam dla Was darmowych plików z zabawami. Ostatnio mnóstwo kreatywnych zabaw pojawia się na Instagramie w formie rolek. Dziś nadrabiam zaległości i mam dla Was kultową grę I spy. Znacie ją?

I spy to nic innego jak wyszukiwanka dla dzieci w formie kolorowanki. Na dole kolorowanki znajdziecie elementy, które dziecko musi znaleźć na obrazku i pokolorować. Przygotowałam dla Was dwie wersje. W pierwszej macie podaną liczbę elementów do znalezienia, w drugiej to dziecko musi policzyć ile tych elementów jest i wpisać odpowiednią liczbę.

Wyszukiwanka I spy to świetny pomysł na zabawę, która uczy liczenia. Świetnie sprawdza się w podróży, podczas lotu samochodem. Warto mieć ją w torebce, gdy w restauracji oczekiwania na obiad się wydłuża.

Koniecznie pochwal się Instagramie jak bawicie się w I spy ze swoimi dziećmi. Więcej pomysłów na letnie zabawy znajdziesz tutaj. To kto bawi się z nami? Miłej zabawy! ❤

I SPY lato z numerami

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

I SPY lato do liczenia

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer szkolny 2023/2024 do druku
I SPY lato – wyszukiwanka dla dzieci do druku