Choinka z pomponów DIY – świąteczne ozdoby dla dzieci

Choinka z pomponów DIY. Jak zrobić choinkę z pomponów razem z dzieckiem? Zrób razem z dzieckiem świąteczną ozdobę – choinkę z pomponów!

Choinka z pomponów DIY

Święta zbliżają się wielkimi krokami. W moim domu pojawiły się już ozdoby świąteczne. Nie wiem czy ja czy moje dzieci bardziej czekają na ten moment, kiedy świąteczne dekoracje pojawią się w naszym domu, ale ja uwielbiam dekorować dom na Święta. Mimo, że na co dzień nie lubię czerwieni i rzadko pojawia się ona w naszych wnętrzach to w grudniu jej u nas nie brakuje.

W naszym domu pojawiają się nie tylko ozdoby, które kupuje, ale również te, które robię samodzielnie. W tym roku codziennie razem z moimi chłopcami, będą one nie tylko fajną świąteczną ozdobą, ale też kreatywną świąteczną zabawą.

Pomysły na ozdoby pokazuję Wam na Instagramie, ale również na blogu pokaże Wam większość z tych pomysłów. Nie będą to typowe poradniki krok po kroku, bo z dziećmi trudno zapanować nad zdjęciami, ale mam nadzieję, że te wpisy będą dla Was fajną inspiracją na świąteczne zabawy z dziećmi.

Jak zrobić choinkę z pomponów?

Naszą pierwszą ozdobą świąteczną była choinka z pomponów. Ta choinka chodziła już za mną od kilku lat. Zawsze w okresie świątecznym pojawia się na Pintereście i Instagramie. Wykonaliśmy ją z kolorowych pomponów. Możecie je kupić w Pepco, Action czy Kiku. Przykleiliśmy je za pomocą kleju na gorąco do styropianowej choinki. Zamiast styropianowej choinki można również wykorzystać stożek zrobiony z kartki papieru.

Więcej pomysłów na świąteczne pomysłów na świąteczne prace z dziećmi znajdziesz tutaj. A tutaj możesz pobrać 48 świątecznych zadań dla dzieci do wydrukowania.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Choinka z pomponów DIY
Choinka z pomponów DIY
Jak zrobić choinkę z pomponów?
Jak zrobić choinkę z pomponów?
Świąteczna choinka z kolorowych pomponów
Świąteczna choinka z kolorowych pomponów

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 komentarz
  • Obrazy Anioł Stróż
    23 grudnia, 2020

    Bardzo ciekawa ozdoba 🙂 podczas jej tworzenia z dzieckiem można porozmawiać o świętach i ich istocie 🙂

Poprzedni
Najlepsze zabawki dla 2-latka – Nasze 24 hity zabawkowe
Choinka z pomponów DIY – świąteczne ozdoby dla dzieci