Karty pracy Dinozaury – 25 kart do druku

Karty pracy Dinozaury, czyli 25 kart z dinozaurami na Dzień dinozaura do druku. Pobierz karty pracy z dinozaurami, które uczą kolorów, liczenia i kształtów!

Karty pracy Dinozaury do druku

Będąc mamą przedszkolaka co chwilę dowiaduje się o istnieniu świąt, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Te święta są świetnym pomysłem na aktywności w przedszkolu. 26 lutego przypada Dzień Dinozaura. To chyba jedne z tych przedszkolnych świąt, które mój syna bardzo lubi. Dinozaury to bardzo lubiany przez dzieci temat. Dinozaury to również fajny pomysł na zabawę z dzieckiem i dlatego mam dla Was zestaw kart z dinozaurami!

Dinozaury – karty pracy do druku

Tym razem przygotowałam dla Was zestaw 25 kart pracy z dinozaurami. Bohaterami kart są kolorowe dinozaury, które poprzez zabawę uczą dzieci liter, cyfr czy kolorów. W zestawie znajdziecie zadania do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Karty są kolorowe i zawierają ciekawe zadania, które zachęcają dzieci do aktywności.

Karty zaprojektowane zostały z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Znajdziesz na nich różne zadania, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę.

Nie zabrakło wśród nich wyklejanek, czyli szablonów do wyklejania plasteliną. Zadaniem dziecka jest zaklejenie odpowiednim kolorem plasteliny dziurki na obrazkach, dlatego wyklejanki uczą kolorów i są świetnym treningiem motoryki małej.

Karty pracy z dinozaurami rozwijają różne aktywności dziecka w wieku przedszkolnym. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia, skupienia, precyzji i spostrzegawczości. Zadania są różnorodne, dzięki czemu każde dziecko znajdzie wśród nich to co lubi!

Zadania z dinozaurami do druku!

Zestaw kart pracy z dinozaurami to 25 kart do zabawy z kolorowymi dinozaurami. W zestawie znajdują się zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko podczas kreatywnej zabawy poznaje kształty, uczy się liczenia od 1 do 10 i uczy się rozróżniać kolory. Każda karta to inna zabawa, którą dziecko może bawić się wiele razy, bo możesz je wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz.

Pobierz tutaj: Karty pracy z dinozaurami

Karty pracy Dinozaury - 25 kart z dinozaurami do druku
Karty pracy Dinozaury - 25 kart z dinozaurami do druku
Karty pracy Dinozaury - 25 kart z dinozaurami do druku
Karty pracy Dinozaury - 25 kart z dinozaurami do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Jedne klocki i 25 możliwości złożenia – Hi-tech robot i koparka
Karty pracy Dinozaury – 25 kart do druku