Planer nauczyciela 2023/2024 do druku

Planer nauczyciela 2022/23 do druku to zestaw planerów dla nauczyciela do wydrukowania, które pomogą ogarnąć szkolne obowiązki. Pobierz i wydrukuj 21 planerów dla nauczyciela!

Planer nauczyciela 2022/23 do druku

Mimo, że nie mineła jeszcze połowa wakacji to nowy rok szkolny 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami. A Wy dopytujecie się mnie kiedy pojawi się nowy plansze szkolny i planer nauczyciela. Mam dla Was dobrą wiadomość. Mam już dla Was nowe wersje Waszych ulubionych planerów, a także Kalendarz Świąt Nietypowych 2023/2024.

Wakacje dla nauczycieli to czas odpoczynku, ale również nie tylko. Wakacyjne miesiące to często okres, w którym nauczyciel planują cały nadchodzący rok szkolny. Mój planer nauczyciela zdecydowanie Wam w tym pomoże.

Planer nauczyciela to zestaw stworzony z myślą o osobach pracujących z dziećmi, młodzieżą czy studentami. Możecie wybrać te planery, których potrzebujecie i wydrukować je w dwolnej ilości, dzięki czemu stworzycie swój idealny planer nauczyciela bez zbędnych kartek i niepotrzebnych pól.

To już trzecia wersja planera dla nauczycieli, który dla Was stworzyłam. Wiem, że ułatwił on pracę wielu z Was, dlatego nie mogło go zabraknąć i teraz. Z myślą o wszystkich nauczycielach przygotowałam zestaw 21planerów, które pomogą Wam zaplanować cały rok szkolny 2023/2024.

Planer szkolny dla nauczyciela

Planer nauczyciela na rok szkolny 2023/2024 to zestaw planerów dla nauczyciela, które pomogą Ci zaplanować cały rok szkolny. W planerze nauczyciela znajdziesz 12 miesięcznych planerów na każdy miesiąc nauki oraz miesiące wakacyjne, a także planery, które pomogą Ci rozplanować inne obowiązki nauczyciela. W zestawie czekają na Ciebie również planer zajęć, planer dyżurów, klasówek czy finansów. Pomocny w planowaniu będzie również planer tygodnia z listami zadań na każdy dzień. Znajdziesz w nim wiele pomocnych planerów, które pomogą lepiej zorganizować obowiązki nauczyciela.

Dzięki plikom do samodzielnego wydruku możesz wykorzystać te planery, które będą dla Ciebie najbardziej pomocne i wydrukować je w takiej ilości jaką potrzebujesz.

Zaplanuj cały rok szkolny 2022/23

W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów na cały rok szkolny 2023/2024 (od września 2023 do sierpnia 2024). Dodatkowo do paczki wrzuciłam dwa dodatkowe planery miesięczne na lipiec 2023 i sierpień 2023, dlatego planowanie możesz zacząć od razu po zakupie.

To planery, których układ dobrze znacie z mojego bloga i który bardzo lubicie. Nie zabrakło w nich czytelnego kalendarza z miejscem na notatki w każdym dniu, listą zadań oraz 2 miejscami na notatki, które możesz zagospodarować w dowolny sposób. W miesięcznych planerach oprócz zaznaczonych świąt typowych i niedziel handlowych znajdziesz również święta nietypowe na każdy miesiąc.

Razem z miesięcznymi planerami w zestawie znajdziecie inne planery, które pomogą w pracy nauczyciela:

  • Plan dyżurów, w którym rozpiszesz swoje dyżury.
  • Planer finansów, który pomoże uporządkować finanse klasowe (ubezpieczania, komitet rodzicielski).
  • Plan klasówek, w którym rozplanujesz klasówki.
  • Plan tygodnia, z listami zadań na każdy dzień.
  • Plan zajęć, w którym rozpiszesz swoje lekcje,
  • Program zajęć, z którym rozplanujesz materiał do przerobienia z uczniami.

Dla kogo planer nauczyciela 2023/2024?

Planer nauczyciela to kalendarz dla każdego nauczyciela. Pomoże uporządkować wszystkie szkolne obowiązki i rozplanować pracę nauczyciela. Sprawdzi się zarówno podczas zajęć w szkole, ale także nauce zdalnej (choć mam nadzieję, że w tym roku szkolnym nie będziemy jej doświadczać).

Pobierz i wydrukuj Planer Nauczyciela 2023/2024

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Najnowsze zestawy klocków LEGO 2023. Twoje dziecko musi je mieć!
Planer nauczyciela 2023/2024 do druku