Kalendarz adwentowy dla dzieci – do druku

Kalendarz adwentowy dla dzieci do pobrania i druku. Pobierz i wydrukuj kalendarz adwentowy i zrób własny kalendarz adwentowy dla dziecka.

Kalendarz adwentowy dla dzieci – do druku

Świąteczna gorączka z roku na rok zaczyna się coraz wcześniej. Sklepy zaczynają wystawiać świąteczne rzeczy już na początku listopada. Odliczamy dni do świąt, kupujemy prezenty, panujemy domowe przygotowania. Nic jednak nie umila tak świątecznych przygotowań jak kalendarz adwentowy.

Jak zrobić kalendarz adwentowy dla dziecka?

Mi kalendarz adwentowy kojarzy się z klasycznym kalendarzem z czekoladkami. Do dziś pamiętam z dzieciństwa podkradanie czekoladek na następne dni. I ta nurtująca niewiadoma jaka czekoladka kryje się pod numerem 24. W tym roku chciałam zrobić pierwszy kalendarz dla mojego syna. Nie chciałam jednak, żeby był on wypchany czekoladkami. Postanowiłam zrobić go samodzielnie. Zainspirowały mnie zawieszki z kolorowymi cyframi, które kupiłam za kilka złotych. Mój syn bardzo lubi puzzle.

Kalendarz adwentowy dla malucha w formie memory!

Pomyślałam, że stworzę kalendarz adwentowy dla dzieci w formie gry “memory”. Na szafie zrobiłam kalendarz z zaprojektowanymi przeze mnie zawieszkami na poszczególne dni. Co dziennie będziemy ściągać zawieszkę na odpowiedni dzień. A cała zabawa będzie polegała na tym, żeby dostać upominek synek będzie musiał znaleźć pakunek z takim samym numerkiem w koszu z upominkami. Zamiast słodyczy znajdzie tam książeczki i inne drobiazgi.

Kalendarz adwentowy w 3 kolorach!

Kalendarz adwentowy stworzyłam dla Was w 3 wersjach kolorystycznych: czarno-białej, szaro-niebieskiej i szaro-różowej. Grafika nawiązuje do świątecznych zawieszek na prezenty, które pojawiły się na moim blogu w poprzednie święta, a które bardzo polubiliście. Tak na prawdę grafikę z kalendarza możecie wykorzystać na różne sposoby. Możecie zawiesić kalendarz w takiej formie jak u nas albo wykorzystać jako zawieszki na upominki w poszczególne dni Adwentu. Koniecznie podzielcie się zdjęciami w jakiej formie kalendarz pojawił się u Was w domu.

Nie wiesz co włożyć do kalendarza? Wybierz kreatywne zadania!

Chcesz zaskoczyć swoje dziecko? Wybierz kreatywny kalendarz adwentowy z zadaniami na każdy dzień. Idealny dla dzieci, które lubią rysowanie, wyklejanie, wycinanie i kreatywne zabawy. Pobierz i wydrukuj kreatywny kalendarz adwentowy dla malucha lub starszaka! Poznaj moje kalendarze adwentowe!

Kreatywny kalendarz adwentowy dla dzieci
Kalendarz adwentowy do druku
Kalendarz adwentowy do druku
Kalendarz adwentowy do druku
Kalendarz adwentowy do druku

Kalendarz adwentowy – pobierz i wydrukujZaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze
 • Marta
  2 grudnia 2016

  piękny! właśnie takiego szukałam na tegoroczne przygotowania do świąt. Drukuje i dziękuje!

 • Natasza
  5 grudnia 2016

  Najpiękniejszy w sieci 🙂 kolorujemy z 3-letnią córką codziennie kolejny kwadracik 🙂

Poprzedni
Makaron z brokułami i łososiem
Kalendarz adwentowy dla dzieci – do druku