Dobranoc lisku i leniwcu – Świecące książki dla dzieci

Świecące książki dla dzieci to dla nas totalna nowość! Mieliśmy już książki grające, z sensorycznymi elementami, pachnące, czy ruchome, ale to pierwsze książki, które świecą!

Dobranoc lisku i leniwcu – Świecące książki dla dzieci

Świecące książki na dobranoc powiększyły serię Akademia Mądrego Dziecka o nowe wyjątkowe pozycje. To książki, które mają być dla dzieci wieczorynką i pomagać im w zasypianiu. To co je wyróżnia to świecące elementy. Można je włączyć i wyłączyć. Świecą bardzo przyjemnym i delikatnym światłem, które umila wieczorne czytanie i wprowadza niezwykły nastrój. Czytając te książki mamy wrażenie jakbyśmy czytali je przy świetle gwiazd czy księżyca i to tworzy niesamowity klimat. Nie muszę Wam chyba mówić, że mój syn był zachwycony i zaskoczony tymi światełkami!

W naszej biblioteczce pojawiły się dwa tytuły z tej świecącej serii: Dobranoc, lisku i Dobranoc, lisku

Dobranoc lisku i leniwcu - Świecące książki dla dzieci
Dobranoc lisku i leniwcu – Świecące książki dla dzieci

Dobranoc, leniwcu

Mały leniwiec ma położyć się spać, ale nie bardzo ma na to ochotę. Zanim to zrobi musi jeszcze porozmawiać z innymi zwierzątkami. Zasypianie umilają mu świecące na niebie gwiazdki!

☛ Książkę możesz kupić: na Ceneo, na Allegro, w księgarni Tania Książka

Dobranoc, lisku

Lisek wędruje do domu. Niestety zapomniał, gdzie dokładnie powinien iść. Po drodze spotyka różne zwierzęta: śpiące niedźwiedzie czy łanię i jelonka. W końcu słyszy głos taty i spokojnie zasypia. W tej książce czytanie umilą świecący księżyc i gwiazdki!

☛ Książkę możesz kupić: na Ceneo, na Allegro, w księgarni Tania Książka

Miłego dnia!

Klaudia

Masz ochotę na więcej fajnych i wartościowych książek dla dzieci? Wejdź do naszej naszej biblioteczki z książkami i zobacz jakie książki czytam z moimi dziećmi. Dołącz do mnie na Instagramie – zobacz jeszcze więcej książkowych inspiracji i odkryj moje roślinne wnętrza ❤

Wpis powstał we współpracy z Harperkids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Szalona gra w rób to co ja, czyli Franek i Felek idą spać
Dobranoc lisku i leniwcu – Świecące książki dla dzieci