Wodne czary-mary – Basia i Misiek Zdzisiek

Basia powraca w książce dla najmłodszych dzieci! Towarzyszy jej niezawodny pluszowy przyjaciel Misiek Zdzisiek. Stoi przed nimi nie lada wyzwanie. Wyruszają na poszukiwania małpki.

W poszukiwaniach towarzyszy im krokodyl Lolo. Ekipa poszukiwawcza nie wie czy małpka ukryła się sprytnie w pokoju Basi, a może jest gdzieś w salonie lub korytarzu. Basia przeszukała już całe mieszkanie, a po małpce ani śladu. Przy okazji znalazła jednak dużo różnych ciekawych rzeczy. Czy uda jej się znaleźć małpkę?

Basia i Misiek Zdzisiek zapraszają na wodne czary-mary!

W tej książce znajdziecie nie tylko kolejną przygodę z Basią. Książka ma kartonowe strony i można po niej malować wodnym mazakiem. Białe pola po pomalowaniu okrywają na stronach tajemnicze elementy. Gdy woda wyschnie obrazki stają się niewidoczne i można zacząć zabawę od nowa. Ja bardzo lubię takie wodne książki do samochodu, bo można malować po nich wiele razy i zaczynać zabawę od nowa.

Książkę możesz kupić tutaj.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Wpis powstał we współpracy z Harperkids. Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer grudzień 2022 – do druku za darmo
Wodne czary-mary – Basia i Misiek Zdzisiek