Halloweenowe torebki na słodycze do wydrukowania

Halloween coraz bliżej pora pomyśleć o słodyczach, z którymi mocno kojarzy się ten dzień. Cukierki można włożyć do halloweenowych torebek na cukierki. Zachwyt dzieci gwarantowany!

Z roku na rok coraz więcej dzieci dzwoni do moich drzwi z magicznym pytaniem: cukierek albo psikus. Zazwyczaj limit psikusów mam już w tym dniu wyczerpany przez moje własne dzieci, więc pokornie wybieram cukierek. Zawsze mam z tym problem jak taki cukierek podać.Wielka micha ze słodyczami nie zawsze się sprawdza, bo okazuje się, że w małej rączce dziecka czasami jest w stanie zmieścić się cała jej zawartość. Wkładanie dzieciom po kolei cukierków do ręki też nie jest zbyt fajne. A co powiecie na małe torebeczki na cukierki z halloweenowymi motywami: pająka i dyni? Mini torebki do których możecie włożyć cukierki i podarować dzieciom. Myślę, że to fajny pomysł, który sprawdzi się również na przyjęciu z okazji halloween.

Torebki na halloween – na cukierki lub słodycze

Torebki na Halloween wystarczy wydrukować, wyciąć i skleić. Możecie zrobić w nich dziurki i dorobić do nich sznureczki. Torebki idealnie pomieszczą małe cukierki albo lizaki. A dzięki nim zaskoczycie nie jedne dziecko!

Nasze są trochę krzywe i pokraczne, ale zrobione z wielkim zaangażowaniem czterolatka. W końcu taka jest idea całego cyklu kreatywnie z dzieckiem – nie musi być idealnie, ma być kreatywnie i rodzinnie. Mam nadzieję, że Wam się przydają 🙂

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

1. Torebka na słodycze z pająkiem

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Torebka na słodycze z dynią

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

1 komentarz

  1. Food4kids pisze:

    Bardzo ciekawy pomysł! Halloween robi się coraz popularniejszy w Polsce i miło że ktoś wkłada tyle pracy w przygotowania.

Dodaj komentarz