Halloweenowe torebki na słodycze do wydrukowania

Halloween coraz bliżej pora pomyśleć o słodyczach, z którymi mocno kojarzy się ten dzień. Cukierki można włożyć do halloweenowych torebek na cukierki. Zachwyt dzieci gwarantowany!

Halloweenowe torebki na słodycze

Z roku na rok coraz więcej dzieci dzwoni do moich drzwi z magicznym pytaniem: cukierek albo psikus. Zazwyczaj limit psikusów mam już w tym dniu wyczerpany przez moje własne dzieci, więc pokornie wybieram cukierek. Zawsze mam z tym problem jak taki cukierek podać.

Wielka micha ze słodyczami nie zawsze się sprawdza, bo okazuje się, że w małej rączce dziecka czasami jest w stanie zmieścić się cała jej zawartość. Wkładanie dzieciom po kolei cukierków do ręki też nie jest zbyt fajne. A co powiecie na małe torebeczki na cukierki z halloweenowymi motywami: pająka i dyni? Mini torebki do których możecie włożyć cukierki i podarować dzieciom. Myślę, że to fajny pomysł, który sprawdzi się również na przyjęciu z okazji halloween.

Torebki na halloween – na cukierki lub słodycze

Torebki na Halloween wystarczy wydrukować, wyciąć i skleić. Możecie zrobić w nich dziurki i dorobić do nich sznureczki. Torebki idealnie pomieszczą małe cukierki albo lizaki. A dzięki nim zaskoczycie nie jedne dziecko!

Nasze są trochę krzywe i pokraczne, ale zrobione z wielkim zaangażowaniem czterolatka. W końcu taka jest idea całego cyklu kreatywnie z dzieckiem – nie musi być idealnie, ma być kreatywnie i rodzinnie. Mam nadzieję, że Wam się przydają 🙂

1. Torebka na słodycze z pająkiem

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

2. Torebka na słodycze z dynią

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
  • Food4kids
    29 października, 2018

    Bardzo ciekawy pomysł! Halloween robi się coraz popularniejszy w Polsce i miło że ktoś wkłada tyle pracy w przygotowania.

Poprzedni
Jesienne wyklejanki do druku
Halloweenowe torebki na słodycze do wydrukowania