Jesienne wyklejanki do druku

Jesienne wyklejanki do druku to zestaw jesiennych kart pracy do wyklejania. Darmowe jesienne wyklejanki z symbolami jesieni i jeżem. Pobierz za darmo i wyklejaj z dzieckiem!

Jesienne wyklejanki do druku

Takiej złotej polskiej jesieni dawno nie pamiętam. Ciepło, przyjemnie idealnie na jesienne spacery. My korzystamy z nich codziennie odwiedzając nasze ulubione parki i podziwiając je w jesiennych barwach. Uwielbiam te szeleszczące między nogami liście, te kolorowe kompozycje na drzewach odbijające się w jeziorach. Taka jesień może trwać zawsze!

Dziękuję, że czytasz mojego bloga. Od lat dzielę się pomysłami na kreatywną zabawę z dziećmi. Przydają się one zwłaszcza teraz, kiedy więcej czasu spędzamy w domu. Mam dla Ciebie ponad 200 kart do kreatywnej zabawy. To świetny pomysł na dobrą naukę poprzez zabawę. Znajdziesz je w moim sklepie. Teraz z kodem: KREATYWNAZABAWA kupisz je o 10% taniej ❤

Baw się z jesiennymi wyklejankami!

Dziś mam dla Was kolejne jesienne karty pracy. Wiem, że ulubieńcami Waszych dzieci stały się wyklejanki, więc przygotowałam dla Was dwie nowe jesienne wyklejanki. A co możecie z nimi zrobić? Tak na prawdę wszystko.

Jesienne wyklejanki można wykorzystać na różne sposoby. Można zakleić je odpowiednimi kolorami plasteliny, pomalować farbkami lub kredkami. Można porobić kulki z bibuły i przykleić je w odpowiednich miejscach. Można poprzyklejać kolory piasek. Wyklejanki to fajna kreatywna zabawa dla dzieci – idealna na jesienne wieczory.

Jesienne wyklejanki
Kreatywnie z dzieckiem #3 – Jesienne wyklejanki
Kreatywnie z dzieckiem #3 – Jesienne wyklejanki

1. Jesienna wyklejanka z symbolami jesieni

Wyklejanka jesienne symbole

Pobieram do użytku prywatnego

2. Jesienna wyklejanka z jeżem

Wyklejanka jeżyk

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzedni
20 świątecznych hitów z Aliexpress, czyli co warto kupić na święta
Jesienne wyklejanki do druku