Jesienne wyklejanki do druku

Przygotowałam dla Was kolejne jesienne karty pracy. Tym razem dwie nowe jesienne wyklejanki z symbolami jesieni i jeżem. Pobierz za darmo i wyklejaj z dzieckiem!

Takiej złotej polskiej jesieni dawno nie pamiętam. Ciepło, przyjemnie idealnie na jesienne spacery. My korzystamy z nich codziennie odwiedzając nasze ulubione parki i podziwiając je w jesiennych barwach. Uwielbiam te szeleszczące między nogami liście, te kolorowe kompozycje na drzewach odbijające się w jeziorach. Taka jesień może trwać zawsze!Dziś mam dla Was kolejne jesienne karty pracy. Wiem, że ulubieńcami Waszych dzieci stały się wyklejanki, więc przygotowałam dla Was dwie nowe jesienne wyklejanki. A co możecie z nimi zrobić? Tak na prawdę wszystko. Wyklejanki można wykorzystać na różne sposoby. Można zakleić je odpowiednimi kolorami plasteliny, pomalować farbkami lub kredkami. Można porobić kulki z bibuły i przykleić je w odpowiednich miejscach. Można poprzyklejać kolory piasek. Wyklejanki to fajna kreatywna zabawa dla dzieci – idealna na jesienne wieczory.

Jesienne wyklejanki

Kreatywnie z dzieckiem #3 – Jesienne wyklejanki

Kreatywnie z dzieckiem #3 – Jesienne wyklejanki

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

1. Wyklejanka jesienne symbole

Wyklejanka jesienne symbole

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Wyklejanka jeżyk

Wyklejanka jeżyk

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

No Comments Yet.

Previous
20 świątecznych hitów z Aliexpress, czyli co warto kupić na święta
Jesienne wyklejanki do druku