Kupony dla taty do druku

Kupony dla taty do druku to pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca! Pobierz i wydrukuj wyjątkowe kupony dla taty z okazji Dnia Ojca. Jeśli szukasz niebanalnego prezentu dla Twojego taty dobrze trafiłaś! Prezent nie musi być kupiony w sklepie. Ten wykonany własnoręcznie jest zawsze wyjątkowy!

Kupony dla taty do druku

Dzień Ojca już coraz bliżej z tej okazji przygotowałam dla Was 24 kupony dla taty, które możecie wydrukować, pokolorować i wręczyć tacie z okazji Dnia Ojca. Znajdziecie na nich różne sposoby na spędzanie czasu razem z tatą i chwile odpoczynku dla taty.

Kupony dla taty możesz wydrukować i włożyć do koperty, którą możesz pokolorować i ozdobić na różne sposoby tworząc wyjątkowy prezent dla taty. Wybierz kupony, które Twój tata polubi najbardziej, bo to Ty znasz swojego tatę najlepiej!

Jak wydrukować kupony dla taty?

  • Kupony da taty najlepiej wydrukować na sztywniejszym papierze o większej gramaturze np. bloku technicznym.
  • Wydrukuj je w wysokiej jakości.
  • Wydrukowaną kopertę na kupony dla taty składamy według zaznaczonych linii zgięć i sklejamy. Kupony możecie również ze sobą zszyć lub połączyć sznureczkiem i wręczyć w formie książeczki.

Pobierz kupony dla taty do druku

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer czerwiec 2022 – do druku za darmo
Kupony dla taty do druku