Planery 2023 do druku

Planery 2023 do druku. Pobierz zestawy miesięcznych planerów 2023 do pobrania i wydrukowania. Wydrukuj planery 2023 w 9 wzorach!

Planery 2023 do druku

Kolejny rok zbliża się wielkimi krokami! To ten moment kiedy co roku ogłaszam Wam, że nowe planery 2023 do druku już są! Możecie pobrać swoje ulubione zestawy miesięcznych planerów na cały rok 2023 i zaplanować z nimi cały nadchodzący rok. Planowania nie musicie odkładać na później, bo w zestawach znajdziecie również planery na końcówkę tego roku.

Nowy rok to zawsze nowe wyzwania i obowiązki do zaplanowania. To dobry czas na podsumowania i postanowienia. Za mną kolejny szalony rok pełen różnych wyzwań – tych prywatnych i zawodowych. Rok trudny, bo tylko chwilę nacieszyliśmy się końcem pandemii, by chwilę potem spoglądać z przerażeniem na to co się dzieje u naszych sąsiadów. Mam nadzieję, że ten kolejny rok przyniesie nam wszystkim nieco więcej normalności.

Zobacz moje planery 2023 do druku

Gdy w marcu 2017 przygotowałam dla pierwszy miesięczny planer nie myślałam, że za jakiś czas co miesiąc będzie z nich korzystać kilka tysięcy osób miesięcznie. Chcę podziękować Wam za kolejny rok, w którym wybieracie moje planery do druku. Wiele z Was nie wyobraża sobie już bez nich kolejnego miesiąca. Pomagają Wam w ogarnięciu obowiązków w domu i w pracy. Dzięki temu, ze możecie je wydrukować wielokrotnie nie musicie upychać wszystkich obowiązków na jednym planerze. Moje planery wiszą na Waszych lodówkach, towarzyszą Wam w pracy i w domu. Bardzo się cieszę, że tak bardzo je lubicie. Wasze wiadomości i pozytywny feedback co roku mi przypomina jak są one ważne dla wielu osób. Mam nadzieję, że również w tym roku wybierzecie moje planery 2023 do druku! Przygotowałam dla Was kilka nowości.

Pobierz planery na cały 2023 rok!

Na kolejny rok przygotowałam dla Was dobrze znane wzory planerów z poprzednich lat. Są klasyczne planery 2023 w 3 kolorach, planery pastelowe, minimalistyczne czy kolorowe. Pojawiły się również nowe zestawy dla tych, którzy szukają czegoś nowego!

Jeśli lubicie planery, które co miesiąc pojawiają się na blogu w wersji darmowej to możecie je wybrać w 1 z 3 kolorów – czarnym, niebieskim lub różowym. Jeśli szukacie prostych planerów z dużą ilością miejsca w kalendarzu postawcie na planery minimalistyczne. Jeśli macie ochotę na więcej koloru postawcie na planery kolorowe. Jeśli lubcie zerknąć na kalendarz na kolejny miesiąc wybierzcie planery z mini kalendarzem.

Co znajdziesz w planerach do druku?

W moich planerach do druku 2023 znajdziesz porsty minimalistyczny i przemyślany design, a także dużo miejsca do planowania. W planerach znajdziesz czytelne kalendarze, listy zadań, a także dodatkowe boxy na notatki.

Miesięczne planery zawierają:

  • czytelny kalendarz z miejscem na notatki, oznaczonymi Świętami i niedzielami handlowymi,
  • listę zadań,
  • rachunki i wydatki,
  • nie zapomnij,
  • zadbaj o siebie.

W każdym zestawie planerów 2023 znajdziecie 2 dodatkowe planery – planer roczny i planer tygodniowy, które idealne pasują do planerów miesięcznych. Mam nadzieję, że pomogą Was jeszcze lepiej zaplanować nadchodzące miesiące!

Poznajcie moje planery 2023 do druku! Mam nadzieję, że zaplanujecie z nimi piękny rok! Dajcie znać, który spodobał Wam się najbardziej ♥

Planery 2023 do druku
Mam dla Ciebie planery 2023 w 9 wersjach!
Mam dla Ciebie planery 2023 w 9 wersjach!
W każdym zestawie znajdziesz plan tygodnia i plan roku!
W każdym zestawie znajdziesz plan tygodnia i plan roku!

Czarne klasyczne planery 2023

Zaczynamy od planerów, które doskonale znacie z mojego bloga. Nazwałam je planerami klasycznymi. Znajdziecie w nich czytelny kalendarz, 3 boxy na notatki, listę zadań, a także mini cele, które pojawiają się tylko w tych planerach! Na początek Wasz ulubiony czarny kolor.

Pobierz: Klasyczne czarne planery 2023

Różowe klasyczne planery 2023

Klasyczne planery możecie również pobrać w kolorze różowym. Tak jak w wersji czarnej nie zbrakło w nich czytelnego kalendarza, miejsca na notatki i 3 celów miesiąca!

Pobierz: Klasyczne różowe planery 2023

Różowe klasyczne planery 2023

Niebieskie klasyczne planery 2023

Jeśli lubicie klasyczne planery możecie je również pobrać w kolorze niebieskim.

Pobierz: Klasyczne niebieskie planery 2023

Niebieskie klasyczne planery 2023

Pastelowe planery 2023

Pastelowe planery to jeden z Waszych ulubionych zestawów. Jeśli macie ochotę na czytelny kalendarz, listę zadań, boxy na notatki w delikatnych pastelowych barwach to polecam Wam ten zestaw!

Pobierz: Pastelowe planery 2023

Pastelowe planery 2023

Planery z mini kalendarzem 2023

Planery z mini kalendarzem na kolejny miesiąc to projekt, który powstał na Waszą prośbę. Oprócz czytelnego kalendarza na dany miesiąc znajdziecie na nim mini kalendarz na kolejny miesiąc. Jest też dużo miejsca na notatki i lista zadań!

Pobierz: Planery z mini kalendarzem 2023

Planery z mini kalendarzem 2023

Planery 2023 do druku

Bardzo polubiliście design tegorocznych planerów dla nauczyciela, dlatego stworzyłam również dla Was planery 2023 do druku w takiej kolorowej wersji!

Pobierz: planery 2023 do druku

Planery 2023 do druku

Minimalistyczne planery 2023

Minimalistyczne planery z dużym kalendarzem i listą zadań. Prosty design i dużo miejsca na notatki w każdym dniu!

Pobierz: minimalistyczne planery 2023

Minimalistyczne planery 2023

Kolorowe planery 2023

Na koniec mam dla Was dwie kolorowe wersje planerów. W pierwszym znajdziesz przyjemne barwy od różu po pomarańcz.

Pobierz: kolorowe planery 2023

Kolorowe planery 2023

Naturalne planery 2023

Na koniec kolorowe planery w naturalnych barwach. Z listą zadań, czytelnym kalendarzem i 3 boxami na notatki!

Pobierz: naturalne planery 2023

Naturalne planery 2023

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Zadania do kalendarza adwentowego – 40 pomysłów
Planery 2023 do druku