Hotel Flamingo – zabawna historia o niezwykłym hotelu

Hotel Flamingo to zabawna książka dla dzieci, w której nie brakuje zabawnych sytuacji i szalonych zwierząt. To świetna książka do nauki samodzielnego czytania!

Hotel Flamingo – recenzja i zdjęcia książki dla dzieci

Książka przenosi nas do hotelu. Nie jest to zwyczajny hotel, bo swoje dobre czasy ma już za sobą. Nie ma w nim gości, tylko puste ściany. Jego nową właścicielką zostaje mała dziewczynka Ania Mosteczek, która przekraczając progi rozwalającego się hotelu jest wyraźnie zaskoczona jego kiepskim stanem. W hotelu od lat nie było żadnego gościa, więc przed nową właścicielką czeka nie lada wyzwanie. Nie poddaje się bierze sprawy w swoje ręce. Pomaga jej w tym wyjątkowa ekipa składająca się z sympatycznych zwierzaków, które chcą stworzyć hotel, w którym każde ze zwierząt poczuje się jak w domu. Czy im się to uda? Tego dowiecie się z tej zabawnej i niezwykle wciągającej historii.

Hotel Flamingo – zabawna książka dla dzieci

Książka ma poręczny format i została pięknie wydana. Zachwyciły mnie ilustracje z niebanalnymi różowymi akcentami kolorystycznymi. Poza fajną opowieścią dzieci może wciągnąć również zabawa w detektywa. Na pierwszej stronie książki odnajdujemy małego ślimaczka, który pojawia się na kolejnych stronach ponad 20 razy. Odszukiwanie go to świetna zabawa dla dziecka.

Hotel Flamingo to zabawna historia pełna zabawnych sytuacji i szalonych zwierząt. Duże litery, czytelny font i prosty język sprawiają, że ta książka to świetna propozycja do nauki samodzielnego czytania. Nie brakuje w niej zabawnych sytuacji, które dzieci uwielbiają. Bohaterami książki wraz z małą dziewczynką są zwierzęta, które dzieci zawsze bardzo lubią. Mój Filip przeczytał połowę w jeden wieczór i nie umiał doczekać się kolejnego wieczornego czytania.

Książkę Hotel Flamingo możecie kupić tutaj.

Hotel Flamingo - recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Hotel Flamingo - recenzja i zdjęcia książki dla dzieci
Hotel Flamingo - recenzja i zdjęcia książki dla dzieci

Podobają Ci się moje książkowe wpisy? Dołącz do mnie na Instagramie i zobacz jeszcze więcej książek z biblioteki moich synów ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Rysuję i zgaduję – 100 zadań dla dzieci
Hotel Flamingo – zabawna historia o niezwykłym hotelu