Jak zrobić kwiaty z papierowych serc?

Papierowe kwiaty z serc to prosty pomysł na prezent DIY, który możesz zrobić z kartki papieru. Można je zrobić jako prezent dla mamy lub taty.

Kwiaty z papierowych serc

Kwiaty z papierowych serc to kreatywna zabawa dla dzieci i pomysł na stworzenie wyjątkowego prezentu dla mamy lub taty. Robi się je bardzo prosto. Wystarczy wyciąć dużo papierowych serc. Możecie wykorzystać do tego zwykłą kartkę papieru, kolorowe papiery czy stare karty z książek. Ja moje papierowe kwiaty umieściłam na papierowej słomce, dzięki której można je wręczyć jak prawdziwe kwiaty. Te kwiatki nie uschną po kilku dniach tylko będą fajną pamiątką na lata.

Co potrzebujesz do zrobienia kwiatów?

  • papier,
  • nożyczki,
  • klej,
  • słomka,
  • flamastry lub mazaki.

Jak zrobić kwiaty z papierowych serc?

Z białego papieru wytnij 10 serc, z żółtego 2 kółka, a z zielonego 2 listki. Papierowe serca złóż na pół i przyklej na żółte kółko. Na drugim kole narysuj oczy i uśmiech i przyklej je od góry. Powstały kwiatek przyklej na słomkę i doklej listki. Gotowe!

Przygotowałam dla Ciebie film, na którym zobaczysz jak zrobić takie kwiaty z serc krok po kroku – zobacz na Instagramie.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Prezenty na Dzień Ojca DIY – Pomysły na prezenty dla taty
Jak zrobić kwiaty z papierowych serc?