Prezenty na Dzień Ojca DIY – Pomysły na prezenty dla taty

Prezent dla taty DIY, który zrobisz w samodzielnie? Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Ojca? Chcesz zrobić prezent dla taty i szukasz inspiracji. Sprawdź pomysły na prezenty dla taty, które dla Was przygotowałam!

Prezent na Dzień Ojca DIY

Dziś mam dla Was pomysły na prezenty DIY dla ojca, czyli zbiór pomysłów na prezenty dla taty, które dzieci mogą zrobić dla taty z okazji Dnia Ojca. To proste pomysły dla dzieci w różnym wieku. Mam nadzieję, że wśród tych propozycji znajdziecie fajne pomysły na prezenty dla taty!

Pomysły na prezent na Dzień Ojca – 11 hitów

1. Laurka dla taty

Zrób niezwykłą laurkę dla taty z jego podobizną. Przygotowałam dla Was darmowy szablon, na którym możecie zrobić tacie odpowiednią fryzurę, dodać mu wąsy lub brodę. Pobierz darmową laurkę dla taty.

Kreatywnie z dzieckiem #18 - plakaty zrób to sam dla taty

2. Kartka dla taty z krawatem

Stwórz wyjątkową kartkę dla taty z krawatem. W tym darmowym szablonie znajdziecie różne wersje kartek i krawatów, a także kolorowankę, którą dziecko może pokolorować. Pobierz darmową kolorowankę dla taty.

Prezent dla taty DIY - do druku

3. Magnez na lodówkę z koralików do prasowania

Zrób dla taty magnes na lodówkę albo bryloczek do kluczy z koralików do prasowania. Tutaj znajdziesz ponad 100 wzorów na różne prasowanki z koralików.

Koraliki do prasowania - ponad 100 wzorów

4. Labook dla taty

Lapbook dla taty to wyjątkowa forma laurki, którą dziecko może stworzyć an różne sposoby. Znajdziesz w nim medale dla taty, prezenty, karteczki opisujące jaki jest tata. Lapbbok można pokolorować i ozdobić na różne sposoby. Pobierz lapbook dla taty.

5. Kupony dla taty

Kupony dla taty z kopertą w formie kolorowanki. Wybierz kupony dla taty, z których sprawią mu najwięcej radości, pokoloruj, włóż do koperty i daj tacie z okazji Dnia Ojca. Pobierz kupony dla taty do druku.

6. Plakaty dla taty

Wybierz plakaty dla taty, wydrukuj, włóż w ramkę i wręcz tacie prezent na Dzień Ojca. Pobierz darmowe plakaty.

Filip wybrał swój ulubiony plakat dla taty

7. Kolorowanka dla taty

Wyjątkowa kolorowanka dla taty w formie książeczki. W zestawie znajdziesz 8 kolorowanek takich jak miejsce na portret taty, medal dla najlepszego taty, kupony z prezentami i wiele więcej. Pobierz kolorowankę dla taty.

8. Laurka dla taty

Laurka dla taty w formie książeczki do druku to niezwykły prezent z okazji Dnia Ojca. Laurkę dla taty możesz wydrukować, uzupełnić i pokolorować na różne sposoby. Pobierz laurkę dla taty.

9. Kwiaty z papierowych serc

Proste kwiaty z papierowych serc i słomki są idealne na prezent nie tylko z okazji Dnia Ojca. Zobacz rolkę jak można je zrobić.

10. Superbohater z rolki dla taty

Zobaczcie jak prosto można zmienić papierową rolkę w superbohatera. To dokonały pomysł na prezent dla taty DIY, które dziecko może zrobić samodzielnie. Zobacz film jak zrobiłam go krok po kroku.

11. Kwiatki z koralików do prasowania

Z koralików do prasowania można zrobić nie tylko prasowanki. Zobaczcie jak prosto można z nich zrobić urocze kwiatki. Zobacz film jak zrobiłam je krok po kroku.

Miłego dnia!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer czerwiec 2023 – do druku za darmo
Prezenty na Dzień Ojca DIY – Pomysły na prezenty dla taty