Planer szkolny 2021/22 do druku

Planer szkolny 2021/22 do druku to planery szkolne dla ucznia, które pomogą ogarnąć Ci w planowaniu nauki i Twoich szkolnych obowiązków.

Planer szkolny 2021/22 do druku

W tym roku czekam na nowy rok szkolny z niecierpliwością, ale też lekkim niepokojem. Mój starszy syn rozpoczyna naukę w szkole, młodszy w przedszkolu. Wiem, że od września cały nasz rytm dnia się mocno zmieni. Będzie dużo emocji, bo zmiany zawsze je przynoszą.

Ma nadzieję, że jednak ten rok szkolny będzie bardziej klasyczny niż poprzednie lata. I elementami szkolnej wyprawki będzie plecak, zeszyty, a nie tablet i dostęp do internetu. Trochę nie wyobrażam sobie nauki zdalnej dziecka, które jeszcze nigdy do szkoły nie chodziło. Mam nadzieję, że rozpoczniemy nowy rok szkolny w szkole, a nie zdalnie.

Planer szkolny dla ucznia

Szkoła to ważny okres w życiu każdego dziecka. To nie tylko nauka materiału, ale również nauka jeszcze większej samodzielności i systematyczności. To również spotkania z rówieśnikami, nowe przyjaźnie i nowe sytuacje, w których dziecko musi sobie poradzić. Dzieci wspólnie w grupie motywują się do nauki. W domu bywa z tym różnie. Tym bardziej, że tą naukę musimy połączyć z innymi swoimi obowiązkami domowymi czy zawodowymi,a to nie zawsze jest takie proste.

Jak zorganizować naukę w szkole i w domu?

Dziś mam dla Was coś co pomoże Wam zapanować nieco nad nauką i pomoże uporządkować szkolne obowiązki. Planer, który z dumą wydrukuję również dla mojego starszego syna. Mam dla Was planer szkolny 2022/23 do druku, a raczej zestaw 20 szkolnych planerów dla ucznia. W planerze ucznia znajdziesz kalendarz roczny, planery miesięczne, planery tygodniowe, a także specjalne karty przeznaczone tylko dla uczniów.

To już drugi rok, w którym możecie korzystać z mojego szkolnego planera. W tamtym roku pomógł on wielu osobom. Mam nadzieję, że i w tym pomoże Wam i Waszym dzieciom ogarnąć szkolne obowiązki. W zestawie znajdziecie aż 20 różnych planerów, które pomogą zaplanować dany miesiąc, tydzień czy cały rok. Są planery, które pomogą uporządkować szkolne obowiązki, czy przygotować się do szkolnej klasówki. W tym roku mam dla Was również 2 nowe planery: planer zadań szkolnych, dzięki któremu już nigdy nie zapomnisz o zadaniach domowych, a także uniwersalny planer z listami zadań i miejscem na notatki, który możesz wykorzystać na różne sposoby.

Planery możesz wydrukować tyle razy ile tego potrzebujesz, dzięki temu wykorzystać te karty, które są Ci potrzebne. Możesz zabrać go ze sobą do szkoły czy powiesić nad biurkiem. Poznaj mój nowy szkolny planer i ogarnij lepiej swoje szkolne obowiązki!

Planer szkolny 2021/22 do druku
Planer szkolny 2021/22 do druku

Zaplanuj cały rok szkolny 2021/22

W zestawie znajdziecie 12 miesięcznych planerów na cały rok szkolny 2021/22 (od września 2021 do sierpnia 2022). To planery, których układ dobrze znacie z mojego bloga w pastelowej kolorystyce. Nie zabrakło w nich czytelnego kalendarza z miejscem na notatki w każdym dniu, listą zadań oraz miejscem na egzaminy, zajęcia dodatkowe i notatki.

Razem z miesięcznymi planerami w zestawie znajdziecie inne planery, które będą pomocne dla każdego ucznia:

  • Plan lekcji, w którym rozpiszesz swoje zajęcia,
  • Plan roku szkolnego, który możesz wydrukować w formie plakatu i powiesić nad biurkiem,
  • Plan tygodnia z miejscem na notatki w każdym dniu tygodnia i praktyczną listą zadań, w której możesz zapisywać zadania domowe i inne obowiązki,
  • Planer egzaminu/klasówki, z listą w której możesz wpisać wszystkie zagadnienia do egzaminu, sprawdzianu czy klasówki,
  • Planer zadań domowych z miejscem na wpisanie zadań domowych w każdym z dni tygodnia,
  • Planer ocen, w którym możesz wpisać swoje oceny z każdego przedmiotu,
  • Tabliczkę mnożenia, którą możesz wydrukować jako plakat, albo wklejkę do zeszytu, a która pomoże Ci w nauce mnożenia.

Dla kogo planer szkolny 2021/22?

Planer szkolny to kalendarz dla każdego ucznia szkoły podstawowej lub średniej. Pomoże uporządkować w jednym miejscu wszystkie swoje szkole obowiązki. Sprawdzi się zarówno podczas zajęć w szkole, ale także nauce zdalnej. Dzięki niemu łatwo sprawdzić czy dziecko jest przygotowane na kolejny dzień w szkole.

Pobierz i wydrukuj Szkolny planer 2022/23

Miesięczne planery na cały rok szkolny
Miesięczne planery na cały rok szkolny
Tabliczka mnożenia, która pomaga w nauce!
Tabliczka mnożenia, która pomaga w nauce!
Planer roku szkolnego 2021/22
Planer roku szkolnego 2021/22
Planer szkolnych ocen
Planer szkolnych ocen
Planer zadań domowych
Planer zadań domowych
Szkolny planer tygodnia
Szkolny planer tygodnia

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kartonowe książki dla malucha w duchu Montessori
Planer szkolny 2021/22 do druku