Jesienny jeż – szablon do wyklejania do druku

Czy Wasze dzieci lubią kleić i wycinać? Jeśli tak to zróbcie z nimi pięknego jesiennego jeża. Jest dużo klejenia, wycinania, a ja mam dla Was piękne jeżowe szablony! Gotowi na nową porcję rodzinnej kreatywności?

Jesienny jeż – wyklejanka do druku

Choć za oknami aura zaczyna być coraz bardziej mroźna i deszczowa to ja nadal pozostaje w jesiennym klimacie. Żeby Waszym dzieciom za bardzo się nie nudziło to mam dla Was znowu coś kreatywnego. Tym razem jesienny jeżyk, ale czegoś mu brakuje.

Widzieliście jeża bez kolców? Zdecydowanie musi je mieć, dlatego wydrukuj jeżowe szablony i zrób razem z dzieckiem jeżowe kolce. Tym razem przyda Wam się klej, nożyczki i kolorowe papiery. Jeśli chcecie wykonać jeża tak jak my. Razem z Filipem powycinaliśmy cienkie paski z dwustronnych kolorowych papierów. Następnie Filip przyklejał je go wyciętego jeżowego szablonu. Igły jeżom można zrobić na różne sposoby. Wykorzystując włóczkę, bibułę, a nawet makaron. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia.

Szablon do wyklejania z jesiennym jeżem

A ja bardzo zachęcam Was do zrobienia jeży na swój kreatywny sposób. I podeślijcie później mi zdjęcia co kreatywnego wymyśliliście, albo dodajcie je na Instagramie. Więcej pomysłów na jesienne prace plastyczne znajdziecie tutaj.

Jesienny jeż - szablon
Jesienny jeż - szablon
Jesienny jeż - szablon
Jesienny jeż - szablon

Jesienny jeż – szablon do wyklejania do druku

Kreatywnie z dzieckiem - szablon jeża
Kreatywnie z dzieckiem - szablon jeża

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zrób jesiennego jeża


  

 

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz
  • Kasia
    14 listopada 2018

    Bardzo fajne zajęcia dla dziecka, muszę też tego spróbować u siebie, akurat moja córka bardzo lubi różne wycinanki i przyklejanki, więc takie coś będzie idealne 🙂 Dzięki za fajne pomysły.

Poprzedni
Najlepsze ciastka owsiane z kokosem
Jesienny jeż – szablon do wyklejania do druku