Zabawa z latarką – słoiki z owocami

Zabawa z latarką to świetny pomysł na zabawę dla dzieci. W prosty sposób możecie sami stworzyć zabawę z latarką w domu dla swoich dzieci. Dziś mam dla Was pomysł na zabawę z latarką, a dokładnie słoiczki, w których kryją się letnie owoce.

Zabawa z latarką – słoiki z owocami

Pokazywałam Wam kiedyś książki, które przegląda się latarką. Dzięki niej można odkryć na stronach różne niewidoczne elementy. Moje dzieci, a zwłaszcza młodszy syn bardzo polubiły zabawy z latarką. Postanowiłam to wykorzystać i stworzyć dla nich taką zabawę.

Właśnie zaczęło się lato i rozpoczynamy wakacje, więc idealne na tą okazję do zabawy z latarką będą słoiczki z owocami, w których dziecko z pomocą latarki odkryje co kryje się w danym słoiczku. To fajny pomysł na kreatywną zabawę.

Podświetlane latarką słoiczki

To bardzo fajny i prosty sposób na zabawę. Możecie w ten sposób stworzyć przeróżne zabawy z latarką dla dzieci. Mam nadzieję, że ten pomysł na zabawę Wam się spodoba! Aby odkryć jaki owoc kryje się w słoiczku wystarczy podświetlić je od spodu latarką.

Co jest potrzebne do zabawy latarką?

  • latarka,
  • wydrukowane szablony,
  • nożyczki,
  • klej.

Słoiczki i owoce najlepiej wydrukować na papierze o większej gramaturze. Dzięki czemu będą one sztywniejsze, a grubszy papier sprawi, że zawartość słoiczka nie będzie widoczna bez podświetlenia.

Jak zrobić słoiczki do zabawy z latarką?

1. Wytnij słoiczki
2. Wytnij owocową zawartość ze słoiczków.
3. Przyklej owoce od spodu słoiczków.
4. I gotowe! Odkrywaj owoce podświetlając je latarką!

Pobierz słoiczki do zabawy z latarką

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kreatywne książki do wyklejania i kolorowania dla maluchów
Zabawa z latarką – słoiki z owocami