Świąteczne kartki z choinką na 3 sposoby!

Świąteczne kartki z choinką na 3 sposoby. Pobierz i wydrukuj świąteczne kartki z choinką i zrób je jako prezent na Święta!

Świąteczne kartki z choinką na 3 sposoby!

To już ostatni wpis przed Świętami, który dla Was przygotowałam. Wiem, że już większość z Was jest zajęta pierogami, rybami i piernikami, ale mam dla Was pomysł na świąteczne kartki z choinkami, które możecie zrobić w domu razem z dziećmi. Świąteczne kartki z choinką są świetnym dodatkiem dla najbliższych do świątecznych pierniczków czy upominków. Możecie je zrobić na różne sposoby.

Przygotowałam dla Was kartkę z choinką. Możecie ją pobrać, wydrukować i podarować w takiej klasycznej formie, ale ja zachęcam Was do kreatywnej zabawy! Kartkę w podobnej formie pokazywałam Wam już kilka razy na moim Instagramie. Tworzyliśmy takie kartki z Filipem na różne okazje. Najczęściej wycinaliśmy na niej kształt serca i wyklejaliśmy kolorowymi papierami. Tym razem postanowiłam stworzyć ją w wersji świątecznej. Wy możecie ją pobrać, wydrukować i stworzyć swoje wyjątkowe kartki świąteczne z choinką!

Choinkę, którą znajdziecie z przodu kartki można wyciąć i w środku kartki wykleić choinkę kolorowymi papierami czy bibułą. Choinkę możecie stworzyć z kolorowych pomponików lub wykleić podziurkowanym w dziurkaczu papierem. Jestem pewna, że stworzycie wyjątkowe kartki dla swoich bliskich.

Świąteczna kartka z choinką – klasyczna

Pierwsza wersja mojej kartki z choinką to po prostu wydrukowana karta. W środku możecie umieścić świąteczne życzenia. Z boku zrobiłam dziurkę i przewiązałam kartkę sznureczkiem.

Świąteczna kartka z choinką

Świąteczna kartka z choinką – w paski

W tej wersji kartki wycięłam choinkę. W środku kartki nakleiłam paski z kolorowych papierów. Z boku zrobiłam dziurkę i przewiązałam kartkę sznureczkiem.

Świąteczna kartka z choinką

Świąteczna kartka z choinką – w kwadraty

W trzeciej wersji kartki również wycięłam choinkę i w środku świątecznej kartki nakleiłam kwadraty z kolorowych papierów. Z boku zrobiłam dziurkę i przewiązałam kartkę sznureczkiem.

Świąteczna kartka z choinką

Pobierz kartkę!

Świąteczna kartka z choinką
Świąteczna kartka z choinką

Pobierz świąteczną kartkę z choinką i zrób z niej prezent dla najbliższych:

Pobieram do użytku prywatnego

Wesołych Świąt!

Listopad i grudzień był dla mnie niezwykle pracowity. Przygotowałam dla Was mnóstwo różnych świątecznych inspiracji. Moje kalendarze adwentowe mamom dały nieprzespane noce, a dzieciom mnóstwo radości! Czas na świąteczny oddech z rodziną i tego również życzę Wam. Spędzicie te święta rodzinnie. Odpocznijcie, cieszcie się sobą, zapomnijcie o troskach i zmartwieniach.

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Wesołych Świąt

Klaudia

Pomocny tekst?
Polub go lub poleć innym!

Daj znać co o nim myślisz. Dodaj poniżej swój komentarz.
Dziękuję! ♥

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Sypialnia dla malucha – jak przygotować pokój?
Świąteczne kartki z choinką na 3 sposoby!