Kreatywnie z dzieckiem #18 – plakaty zrób to sam dla taty

Z okazji zbliżającego się dnia ojca zrób z dzieckiem wyjątkowy kreatywny plakat dla taty, które będzie niezwykłym prezentem wykonanym własnoręcznie. Zaskocz tatę plakatem z jego wizerunkiem stworzonym przez dziecko!

Widzę, że doskonale pamiętacie moje pomysły na plakaty dla babci i dziadka. Co dziennie dostaję od Was masę wiadomości, czy będzie coś takiego dla taty. I choć sama może tego tak do końca nie planowałam too jest to doskonały pomysł żeby również i tatę zaskoczyć niezwykłym plakatem z jego podobizną. Podobizną stworzoną przez dziecko. Zapraszam Was na kolejną porcję kreatywnej zabawy, z której tym razem powstanie niezwykły prezent dla taty!Niezwykły prezent dla taty

Zazwyczaj tworzę dla Was grafiki do druku. Tym razem, aby potrzebuję trochę Waszej pomocy żeby stworzyć niezwykły plakat dla taty, bo tacie czegoś na nim brakuje. Nie ma włosów, a w jego rękach zamiast serduszkowych baloników zostały tylko puste sznurki. Czy tata nie wygląda trochę nieswojo bez włosów? No pewnie zapomniałam je zrobić, ale myślę, że z Waszą pomocą szybko to naprawimy.

plakaty zrób to sam dla taty

plakaty zrób to sam dla taty

plakaty zrób to plakaty zrób to sam dla tatydla taty

Czego potrzebujesz?

Do przygotowania plakatu potrzebujesz:

– wydrukowanych szablonów, które możesz pobrać na dole wpisu,
– kleju,
– nożyczek,
– plasteliny,
– ramkę na zdjęcia.

Wydrukuj szablony. Nożyczkami powycinaj serduszka. Za pomocą kleju naklej je na pust sznurki. Z plasteliny zrób tacie bujną fryzurę albo i mniej bujną w zależności od tego jak tata wygląda na co dzień. Możesz również dolepić mu wąsy czy brodę. Zamiast plasteliny możesz również wykorzystać bibułę, filc czy kolorowe papiery. Możesz również stworzyć fryzurę za pomocą włóczki lub waty (tak jak w plakatach dla dziadków). Watę możesz pomalować farbkami na różne kolory. Pomysłów na stworzenie fryzury dla taty jest mnóstwo do Was należy wybór jak ostatecznie będzie wyglądać ten niezwykły upominek dla taty.

Mam nadzieję, że i tym razem sprawi wiele radości i trafi w ręce najukochańszych tatusiów. Zaskoczcie mnie kreatywnie i tym razem. I koniecznie pochwalcie się co fajnego wyczarowaliście! Jestem ciekawa jakich tatusiów stworzycie z Waszymi dziećmi!

plakaty zrób to sam dla taty

plakaty zrób to sam dla taty

Kreatywnie z dzieckiem #18 - plakaty zrób to sam dla taty

Kreatywnie z dzieckiem #18 - plakaty zrób to sam dla taty

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych płatności i gwiazdek. Daję Ci coś co wymyśliłam zupełnie za darmo. Jeśli korzystasz z moich pomysłów, podobają Ci się to możesz też mi dać coś co Ciebie nic nie kosztuje. Możesz odwdzięczyć mi się wirtualnie. Jak?

1. Pokaż znajomym

Powiedz o moim blogu swoim znajomym, udostępnij informację o moim planerze, o kreatywnych i rodzinnych pracach dla dzieci. Pokaż, że są to fajne rzeczy i warto mnie czasem odwiedzić, bo zaskakuję kolejnymi pomysłami. Jeśli udostępnisz informację na Facebooku Twoi znajomi dowiedzą się o moim blogu, a ja może dzięki temu zyskam nowych czytelników. Moje pomysły trafią do wielu mam, które również będą mogły z nich skorzystać!

[ssba-buttons]

2. Pochwal się

Jeśli skorzystasz z mojego kalendarza i kreatywnych pomysłów. Powiesisz go na ścianie, zrobisz kreatywne prace razem ze swoim dzieckiem. Zainspirują Cię one do swoich własnych pomysłów. Zrób im zdjęcia i pokaż jeoznacz mnie na postach (@lecibocian.pl), ohasztaguj swoje wpisy #lecibocianpl lub #kreatywniezbocianem. Pochwal się nimi na stories, a ja z wielką przyjemnością pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły.

3. Zostań ze mną

Dla Ciebie to tak nie wiele, a mi pomoże zdobyć nowych czytelników i tworzyć dla Was jeszcze więcej fajnych rzeczy! Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie. I nie zapomnij odwiedzać mnie regularnie!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami! Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Plakat dla taty

plakat dla taty do druku

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Previous
Kreatywnie z dzieckiem #17 – wiosenna pszczółka wycinanka
Kreatywnie z dzieckiem #18 – plakaty zrób to sam dla taty