Filip wybrał swój ulubiony plakat dla taty

Plakaty dla taty z okazji dnia ojca do druku

Dziś mam dla Was plakaty dla taty z okazji zbliżającego się dnia ojca. 3 różne plakaty do druku, które możecie podarować swoim ojcom!

W naszym domu zostałam totalnie zdominowana przez mężczyzn. Matematyka bezlitośnie pokazuje mi w jakiej pozycji jestem. 3 do 1, czyli trzech facetów i jedna baba, ale powiem Ci, że ten układ mi całkiem odpowiada. Całkiem niedawno cieszyłam się z pierwszego dnia matki w powiększonym gronie, a lada dzień będziemy obchodzić kolejne wyjątkowe święto dzień ojca.Fajnie mieć tatę

Zawsze chciałam żeby moje dzieci miały dobry kontakt ze swoim tatą. U mnie bywało z tym różnie, dlatego bardzo mi na tym zależy. Chciałabym żeby w dorosłym życiu wspominali spędzone razem chwile. Męskie wyprawy, łowienie ryb czy wspólne nurkowanie. Chciałabym żeby tata pokazał swoim synom cząstkę świata. Zachęcał do wspólnych podróży. Fajnie mieć tatę, który spędza czas z dziećmi. Fajnie, że jak na razie nam się to udaje.

Plakaty dla taty z okazji jego święta

Plakaty dla taty jeszcze nigdy nie pojawiły się na moim blogu. Po plakatach dla mamy zasypaliście mnie pytaniami, czy plakaty dla taty z okazji dnia ojca też się pojawią. No i są! I mam nadzieję, że wywołają 23 czerwca uśmiech na twarzy niejednego taty. I być może tym razem tata dostanie coś więcej niż kolejne skarpetki (choć skarpetki też mogą być fajne i kolorowe)! 🙂 Jeśli nie masz zupełnie pomysłu na prezent dla taty tutaj znajdziesz wiele inspiracji.

Przygotowałam 3 plakaty do druku dla taty, typograficzne, czarno-białe, nieco humorystyczne. Liczę na to, że Wam się spodobają. I oczywiście, że wywołają wzruszenie w twardych i męskich ojcach! 🙂 Plakaty dla taty możecie spersonalizować w dowolny sposób np. odbijając odcisk dziecięcej dłoni lub stópki.

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy będę mogła po podglądać co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Zerknij! Może znajdziesz jakiś fajny prezent dla taty:


Filip wybrał swój ulubiony plakat dla taty

Filip już wybrał swój ulubiony plakat dla taty

Zrobienie zdjęcia z plakatem dla taty wcale nie jest takie łatwe :)

Zrobienie zdjęcia z plakatem dla taty wcale nie jest takie łatwe 🙂

Ale jest też fajną zabawą!

Ale jest też fajną zabawą!

Plakaty dla taty do drukuJak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne plakaty:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Jeśli chcesz podzielić się plakatami z innymi, a mnie zmotywować do dalszej kreatywnej pracy udostępnij je. Będzie mi bardzo miło! 🙂

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz