Jesienne karty pracy – do druku

Tym razem mam dla Was jesienne karty pracy do druku z motywem jesiennych liści. Do wykonania zadań potrzebne będą kredki, farbki lub plastelina. Gotowi na jesienne prace plastyczne dla dzieci?

Po jesiennym drzewie, które jako pierwsze pojawiło się w moim nowym cyklu #kreatywniezdzieckiem czas na jesienne karty pracy. Teraz kiedy na dworze pogoda jest coraz bardziej niepewna, wieczory stają się coraz dłuższe każdy kreatywny pomysł jak zająć na chwilę dziecko jest bardzo cenny.Dziś mam dla Was 3 jesienne karty pracy, na których Wasze dzieci będą mogły pozaklejać dziurki plasteliną, dopasować odpowiednie kolory liści i znaleźć cienie jesiennych liści. Te wpisy sprawiają mi dużo radości, a przy okazji moje dziecko ma fajne zajęcia.

Jesienne karty pracy

Jesienne karty pracy

Jesienne karty pracy

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

1. Jesienne karty pracy – liście wyklejanka

Na początek mam dla Was wyklejankę, czyli szablony liści z dziurkami, które jak twierdzi mój syn wygryzły robaczki. Trzeba naprawić te liście. Najlepiej pozaklejać je plasteliną. Oczywiście w odpowiednich kolorach. Można również je zamalować kredkami czy farbami.

Jesienne karty pracy - liście wyklejanka

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Jesienne karty pracy – kolorowe liście

Kolorowanka z liściami, którą trzeba odpowiednio pomalować. Liście ułożone są według odpowiedniego wzoru. Dziecko musi odgadnąć wzór i pomalować liście w odpowiednich kolorach. Można użyć do tego kredek, farb, a nawet wykleić plasteliną.

Jesienne karty pracy - kolorowe liście

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

3. Jesienne karty pracy – cienie liści

Liście spadły z drzew i rzuciły swoje cienie. W tej karcie dzieci muszą połączyć odpowiednie liście z ich cieniami. Nie jest to takie proste, bo listki często są do siebie podobne.

Jesienne karty pracy - cienie liści

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Jesienne karty pracy

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

No Comments Yet.

Previous
Planer medyczny leków do wydrukowania
Jesienne karty pracy – do druku