Karty do zdjęć ciąża do druku

Karty do zdjęć Ciąża – do druku

Karty do zdjęć ciąża, czyli 9 miesięcy w brzuchu to zestaw kart fotograficznych do robienia zdjęć w czasie ciąży, czyli idealne karty dla brzuchatki!

Do dziś pamiętam, gdy ujrzałam 2 kreski na teście ciążowym. Radość, trochę przerażenie wzajemnie się uzupełniały. Był to jeden z ważniejszych momentów w moim życiu, który rozpoczął niezwykłe 9 miesięcy, które przygotowywało mnie do jeszcze ważniejszego etapu w moim życiu – bycia mamą.

Pamiętam wiele pięknych chwil z okresu ciąży. Pewnie o wielu zapomniałam. Pierwsze USG, pierwsze ruchy dziecka, kopniaki i wystające z brzucha pięści i stópki.

To niezwykłe 9 miesięcy kiedy wraz z maluszkiem rośnie brzuch, który chyba każda mama obserwuje i cieszy się jego widokiem. Wraz ze zmianą naszego ciała zmienia się podejście do wielu spraw. A przybywające dodatkowe kilogramy to kilogramy szczęścia, których nie mamy ochoty zrzucić i zupełnie nam nie przeszkadzają.W czasie ciąży fotografowałam swój brzuch. Lubiłam jak robił się coraz bardziej okrągły. To fajna pamiątka na przyszłość. Teraz po dwóch latach wracam do tych zdjęć z wielkim sentymentem i przypominam sobie chwile kiedy nosiłam synka pod sercem.

Dziś mama dla Was coś co ułatwi Wam robienie zdjęć ciążowym brzuszkom i uchwycić na fotografiach te niezwykłe dla każdej kobiety 9 miesięcy. Przygotowałam dla Was karty do zdjęć w czasie ciąży. Są karty do zdjęć z poszczególnymi tygodniami ciąży (co 4 tygodnie), karty do zdjęć informujące o tym czy nosicie w brzuszku syna czy córeczkę, czy kartę do wpisania ile waży aktualnie wasze brzuszkowe maleństwo.

Korzystanie z kart do zdjęć? Co o nich sądzicie? Jeśli karty do zdjęć Wam się spodobają chciałabym stworzyć dla Was kolejne wzory. Koniecznie piszcie co o nich sądzicie. I czekam w komentarzach na Wasze pomysły jakich kart Waszych zdaniem brakuje.

Karty do zdjęć ciąża

Karty do zdjęć ciąża

Karty do zdjęć ciąża

Karty do zdjęć ciąża do druku

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

★★★

Karty do zdjęć Pierwszy rok – do druku

» Pobierz i wydrukuj «

★★★
Jak można korzystać z moich kart do zdjęć?

– Karty do zdjęć można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Najlepiej wydrukować je na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty do zdjęć dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Karty do zdjęć udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Jeśli chce wykorzystać je w projektach komercyjnych skontaktuj się ze mną.

Zobacz również moje plakaty:

Plakaty superbohaterowie i księżniczki
Plakaty na dobranoc
Plakaty marynarskie

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

9 komentarzy

 1. Kamila pisze:

  Na to czekałam. Bardzo Ci dziękuję za te karty ciążowe!

 2. Anna pisze:

  Ale super. Jestem na początku brzuszkowej drogi, więc karty przydają mi się idealnie.

 3. Kasia pisze:

  Dziękuję Ci za ten pomysł kartami 😀 Aktualnie jestem w drugiej ciąży, na samym początku i z chęcią je wykorzystam. Pierwsza zleciała tak szybko, urządzaliśmy mieszkanie i tak naprawdę nie było stop-klatki na brzuszek i jego rośnięcie. Teraz mam zamiar podejść do tematu zupełnie inaczej i zachować wspomnienia na zdjęciach 😉 Jeszcze raz – dzięki! 😉

 4. salusiowo pisze:

  Rewelacja!! Jutro drukuje i jakąś extra fotkę na instagramie dodaje;)

 5. Małgoś pisze:

  Super! Jestem szczęśliwa, że można takie cuda pobierać tutaj za darmo choć bardzo mnie też to dziwi ale na pewno się odwdziecze publikując zdjęcie na instagramie

 6. Daria pisze:

  Szkoda, że niema więcej tych kart.. są przepiękne! <3

 7. Lili pisze:

  Karty są piękne. Myślę, że w imieniu wszystkich dziewczyn- pobierających karty- mogę ci serdecznie podziękować za kawał pięknej pracy. Dziękuję

Dodaj komentarz